Domů Profil prodejce ZasPas
  • aktivní prodejce od r. 2013
    Reaguje na objednávky obvykle do 4 hodin.
  • Chrudim, ČR
  • 508 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (115) 100%
Nadšenci: 534
Aktivita: aktivní
Prodáno: 508
Registrace: 25.4.2013
Město: Chrudim
Stát: ČR

ZasPas

/ Prodávající
Novinky
909060
26.10.2020 Praktická, variabilní, prostě krásná.
Taška a zároveň kabelka v oblíbeném rozměru, který pojme velikost A4. Při nošení s popruhem přes rameno lze ucha schovat dovnitř.
https://www.fler.cz/zbozi...

Recyklované

Motivací značky ZasPas je znovuvyužití materiálů z aut a nalézání  jim nový smysl. Nové, neotřelé zapojení do současného světa.

Bezpečnostní pásy, které používáme, svůj první účel splnily. Každý procestoval kus světa, chránil své majitele na cestě do práce či na rodinný výlet.  Některý zachránil svému majiteli život, jiný jen svíral hruď s břichem.

Pásy jsou různorodé. Liší se barvou, odstínem, strukturou, vzorem či opotřebením. Vše je dáno typem vozidla a rokem jeho výroby. Tyto odlišnosti nám umožňují vyrábět produkty, z nichž si každý nese vlastní míru jedinečnosti – KAŽDÝ PÁS MÁ SVŮJ VLASTNÍ PŘÍBĚH

Nekončíme pouze u bezpečnostních pásů, ale stále hledáme použitelné materiály, které se nově stanou funkční složkou nebo jen vtipnou ozdobou ( autospony, kličky na stahování okének, koženka ze sedaček, …)

image

 

Jak to celé vzniklo?

Nápad vznikl v hlavě mladé studentky architektury Terezy. Tereza se na volejbalovém turnaji v létě 2012 bavila s kamarádem, coby majitelem a provozovatelem vrakoviště, o jeho práci. Z rozhovoru zjistila překvapivou skutečnost, že naprostá většina materiálů z vraků se dá zpětně využívat. Některé ovšem ne a jdou přímo do spaloven. I bezpečnostní pásy tam končí. Tereza tedy vyrazila na vrakoviště pro první várku pásů. Udělala si první tašku a okolí ji nenechalo bez povšimnutí.

image

 

Kdo jsme?

Nyní je už Tereza architektkou, která za svůj necelý první rok, tvořící za značku ZasPas, zvládla udělat 17 různých kusů tašek, kabelek, pouzder,... za pomoci celé rodiny. V průběhu prvního roku jí velmi pomohl švagr Michal, který jí i popíchnul k rozjetí jejího nápadu. Teď kabelky tvoří dál, jako svůj koníček, za podpory jejího manžela Vojty a dalších.

imageimage

 

 

 

Způsob dopravy
Zboží standardně zasíláno Českou poštou, PPLkem či Zásilkovnou. Kabelky ZasPas zabaleny do krabice/ obálky.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ZasPas

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--