Domů Profil prodejce ZAXI
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 5 minut.
  • Uherské Hradiště, ČR
  • 451 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (115) 100%
Nadšenci: 414
Aktivita: aktivní
Prodáno: 451
Registrace: 2.10.2018
Město: Uherské Hradiště
Stát: ČR
Důležitá informace: Vážení zákazníci, zboží objednané do 11.12. bude doručeno do Vánoc. Objednávky po 11.12. budeme vyřizovat až po Vánocích. Děkujeme za pochopení. ZAXI

ZAXI

/ Prodávající
Novinky
918954
3.12.2020 Milí zákazníci, objednávky přijímáme do 11.12. Tyto objednávky budou doručeny do Vánoc. Objednávky po 11.12. budeme vyřizovat až po Vánocích. Děkuji za pochopení.


Vítám Vás! Slunečnice

Vyrábím kožené opasky a další doplňky z kůže.

Vše je ruční práce. Od návhu, nařezání kůže, vysekávání, přes úpravu hran, barvení, ošetření a nýtování. Většinu odstínů barev si míchám sama. Všechny opasky (a jiné doplňky) jsou vyráběny ručně, tradičním postupem, bez využití strojů. Každý kousek je svým způsobem originál. 

Kůže, ze které jsou vyrobeny všechny výrobky, nakupuji pouze v české koželužně. Veškerá kůže je hovězí a je třísločiněná. To znamená, že je činěná rostlinými tříslovinami. 

Na výrobu opasků využívám velké kusy kvalitní kůže, z části nazývané krupon. Opasky jsou vyrobeny z jednoho tohoto kusu kůže, nejsou lepené z jednotlivých kousků. Tím pádem jsou opasky velmi pevné.

U každého opasku je uvedena v centimetrech délka, šířka a tloušťka kůže. Opasky běžně zkracuji podle přání a mír zákazníka. Pokud si přejete opasek zkrátit, uveďte to prosím do zprávy při objednání zboží. Opasek je ideální délky, když je spona zapnuta na prostřední dírku. 

Ráda vyrobím opasek na přání libovolné barvy, šířky a ozdobený jakoukoliv sponou. 

Kůže je přírodní materiál. Na výrobu vybírám kůži nejvyšší jakosti. Mějte prosím na paměti, že se jedná o přírodní kůži, mohou se objevit drobné vzhledové nepravidelnosti povrchu, jako jsou například jizvičky nebo drobné rýhy, které ale nejdou ovlivnit a nemají na kvalitu vliv. 

 

Miluju Fler Rozhovor na Fleru z ledna 2019 Slunečnice Zajímaví nováčci  Květ

 

  

image

 

 

 

Opasek vyrobím přesně na míru podle Vašeho přání, tak, aby Vám dokonale vyhovoval. 

U každého opasku je uvedena délka, ve které je již zhotoven. Délka je většinou větší a opasky běžně zkracuji podle přání zákazníka. Délku lze libovolně zkrátit. Pokud chcete naopak opasek delší, než je uvedená míra, můžu zhotovit stejný opasek požadované délky.

Délka opasku je ideální, pokud je spona zapnutá na prostřední dírku. Je to pro případ mírné změny tělesných rozměrů nebo pokud nosíte opasek někdy výš v pase nebo níž na bocích. Zapínání opasku se potom přizpůsobí díky většímu rozsahu dírek. 

Jak měřit?

1) Pokud máte doma opasek, který nosíte a délka je ideální, stačí změřit celou délku opasku od začátku spony. V objednávce potom uveďte toto číslo a informaci, že se jedná o délku opasku a nikoli o obvod pasu. 

2) Druhá možnost je změřit obvod těla - přesného místa, kde budete opasek nosit. V objednávce potom uveďte toto číslo a informaci, že se jedná o obvod těla, kde budete opasek nosit.  

 

Líbí se Vám typ opasku nebo spona, ale chtěli byste raději jinou barvu? Ráda vyhotovím opasek podle Vašeho přání. 

Jak se starat o opasek? 

Jednou za čas je vhodné aplikovat na opasek přípravek na kůži, například olejovou emulzi či přípravek s včelím voskem, který můžete zakoupit v obchodech s obuví nebo koženými věcmi. 

 

Při zapínání opasku doporučuji držet jednou rukou sponu a druhou rukou opasek provlékat sponou.

Nedoporučuji zapínat tak, kdy se jen jednou rukou utahuje konec opasku a dře se nebo škube přes sponu (sponu je volně, nedržíme ji). Při takovém zapínání se může kůže nebo okraje odřít a poškrábat. 

Způsob dopravy
Zboží zasílám českou poštou. Po domluvě je možné osobní předání nebo zaslání přes jinou službu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ZAXI

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--