Profil uživatele
Zboží ze dřeva
Prodávající
Křenovice u Slavkova
Registrace: 11.11.2017

Když se láska k přírodě a přírodním materiálům setká s kapkou zručnosti a vášně … (tvořit vznikne sortiment zboži ze dřeva). Už od mala mě fascinovala rozmanitost a krása nejen živých tvorů, ale i minerálů a dřeva, proto jsem se rozhodl zasvětit celý život práci s tímto přírodním darem.
Na začátku je vždy pečlivý výběr dřeviny a její kresby, aby dokonale vynikla na hotovém výrobku. Někdy se jedná o několika hodinovou práci, než v rukou držím hotový výtvor, se kterým se mi vždy při prodeji těžce loučí. Není ale větší odměna než vidět, jak zdobí nejen Vaše interiéry a dělají radost dál.

 Velký důraz klademe na kvalitu a originalitu výrobku, kupujete tedy jedinečný kus, který je vyobrazený přímo na fotografii. Nejčastěji využíváme české dřeviny jako např.: javor, dub, ořech, švestka, třešeň, ale nabízíme i širokou škálu exotických dřevin jako je palma černá a červená, palisandr, bocata, zebráno, bambus. Z našeho sortimentu misek, otvíráků, stojanů na víno, spon, přívěsků či klíčenek vyberete ten pravý dárek pro každého .

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně, Balík na poštu, Balík do ruky . Bublinková obálka, papírová krabice
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.