5 Runa Raidho (cesta)

Tisk na plátně 50 x 65 (na bočních hranách je runa Raidho… význam – chrání na cestách a dodává energii k dosažení cíle)

Runou cestovatelů je Raidho. Používá se k nalezení správného směru a vykročení tam, kde je možné očekávat zisk či ponaučení.

Raidho představuje pohyb (fyzický či duchovní), jízdu nebo cestu vpřed, která člověku objasní určité situace a umožní mu změny. Jde tedy i o posun v myšlení, poznání, čas kdy je třeba přijímat životní výzvy, které umožní nové začátky a rozšíří obzory. I když Raido poukazuje na možnost volby nejlepší cesty, může se stát, že nakonec skončíme tam, kde jsme začali, ale na vyšší úrovni a lepší perspektivě. Cesta nikdy nekončí.

V runě Raidho je ukryt čas, rozdělující den a noc. A s touto myšlenkou jsem započal obrázek malovat, což mě přivedlo k poznání, že je také runou všech rytmů vesmíru, odehrávajících se v prostředí, které pojímá živel vzduchu. Představme si vzduch jako přirozený rytmus našeho dechu, kdy po každém nádechu následuje výdech. Raidho je cestou života, která se vine v souladu s božími zákony a božskou harmonií - silou, která ovládá náš směr, ale i pohyb slunce, měsíce a hvězd. Je také runou hypnotických stavů a vizí. Při magických rituálech byla runa Raido označována za koně, jenž v rytmu a monotónním zvuku šamanova bubnu, veze svého pána k poznání jiné reality. V případě mého obrázku se jezdec blíží k branám vedoucím do podsvětí bohyně Hel.

Kategorie:
Barvy:
Motiv:
jiné
 
Klíčová slova:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
87.61 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 3 týdnů * K odeslání: 11.5.2018 Dostupnost: do 10 pracovních dnů Termín odeslání: do 7 dnů od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Jarda Sklenář
  Katalogové č.: 9130728
  Počet zobrazení: 34x
  Vloženo: 12.12.2017
  Počet udělených: 14x