Aromalampa - Paprsek srdce 14cm
PŘEJEME VÁM PROSVĚTLENÝ NOVÝ ROK 2019 PLNÝ ZDRAVÍ ,LÁSKY A ŠTĚSTÍ KERAMIKA-KAMI

Aromalampa s kombinací skla ve tvaru koule průměr cca 14cm  na čajové  svíce Originální desing- skleněná miska je součástí aromalampy a je odolná vůči taplotám a umožňuje jemně uvolňovat vůni po dlouhou dobu, aniž by se vůně přepalovala. Skleněná miska umožňuje snadné čištění všech částic z předcházející použité vůně, proto si vždy můžete dopřát čistou esenci pro vaši relaxaci.

 

Barva :Bíla přírodní pálená hlína /není sněhově bílá/

Upozornění: U svícnu dochází k zahřívání proto je nutné brát na tuto skutečnost ohled při jeho používání .

 -vyděrované  ve tvaru srdce v pravotořivém směru spirál na kouli je magických 7 srdíček

 

Vhodné jako harmonizační prvek Feng-šuej      

Tvary mají velký význam, protože působí svojí energií i psychologickým působením na vědomé i podvědomé úrovni. 

 

 

Feng-šuej /výslovnost, čínsky pchin-jinem fēngshuǐ, znaky zjednodušené 风水, tradiční 風水; česky „vítr a voda“/je tradiční čínské učení, které se zabývá vztahem člověka a jeho životního prostoru v čase. Pokouší se nastolit harmonii v prostoru a umožnit nerušené plynutí energie čchi. Takovým prostorem může být například byt, dům, pracoviště, zahrada nebo město.

Feng-šuej má dvě hlavní školy: školu formy a školu kompasu. Pracuje mimo jiné s polaritou jinu a jangu a s tzv. pěti elementy (voda, země, dřevo, oheň, kov) a snaží se mezi nimi nastolit harmonii prostřednictvím barev, tvarů, materiálů, vůní i zvuku. Jedním z pilířů této nauky je i čínská astrologie. V mnoha ohledech se podobá indickému systému Vástu šástra.

 

 feng shui ve svém významu voda a vítr jsou především upozorněním, že vše kolem nás je v pohybu a my se tím pohybem můžeme buď nechat vláčet anebo ty pohyby řídit...můžeme nechat loď našeho života na pospas řece událostí ( otloukat se o kameny překážek, uvíznout v bahně cizích názorů a okolních událostí, ztroskotat a pod) a nebo se můžeme stát kapitánem svého života a řídit směr své životní plavby, vědět, jak se vyhnout kamenům pod hladinou, mělčinám a nerozbít ľoď svého života o občasné skály lemující břehy...feng shui je velkým pomocníkem, jak zjistit, jakou řekou právě pluje loď našeho života a jak "točit" kormidlem tak, aby loď jela tam, kam chceme .../autorkou  těchto slov je poradkyně feng -šuej Dagmar Světlovská/

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
romantický
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
14.63 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 ks | k odeslání do týdne * K odeslání: 24.1.2019 Dostupnost: do 6 dnů Termín odeslání: do 1 pracovního dne od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Keramika-Kami
Katalogové č.: 8883152
Počet zobrazení: 199x
Vloženo: 1.10.2017
Počet udělených: 76x