Čakrový náramek II

Originální, energický, čakrový náramek. Nově také v měděném provedení.

Zapínání na karabinku+prodlužovací řetízek.

Všechny komponenty jsou z kvalitních, nezávadných, bižuterních kovů.

Na přání mohu vytvořit náušnice či náhrdelník.

V nabídce také stříbrná varianta čakrového náramku.

Po sobě jdoucí barvy broušených korálků znázorňují čakry-energická centra člověka nacházející se podél vertikální osy těla.

Každá barva ovlivňuje jednotlivou čakru:

Červená - barva první kořenové čakry. Dodává velké množství energie, aktivuje, zahřívá, probouzí životní energii. Pro vzletné povahy působí jako pevná půda pod nohama a podporuje, aby byly zrealizovány naše nápady a ideje. Podporuje imunitní systém.
Vliv: Povzbuzuje, dobíjí energii a fyzickou sílu. Významy: V Číně značí štěstí, je všeobecně barvou války.

Oranžová - barva druhé sexuální čakry. Dodává životní radost a sílu, pohlcuje negativní energie. Je dobrá proti strachům, tiší pláč duše. Léčí pocity nedůvěry a sebeúcty. Pomůže překonávat depresi a těžké životní okamžiky. Je to barva moudrosti.
Vliv: Doplňuje sílu a chuť do života, podporuje kreativitu a tvůrčí schopnosti, posilňuje vitalitu, má vliv na sexualitu, vyvolává radost, optimismus, přidává dávku cílevědomosti.

Žlutá - barva třetí čakry slunečního pleteně (solar). Je veselá, živá, pronikavá a projasňující. Učí nás zdravému sebeprosazení, asertivitě, umět vyjádřit svůj vlastní názor a nemít výčitky svědomí. Léčí orgány trávicího traktu. Podporuje intuici a tvořivost.
Vliv: Uklidňuje naše city, emoce, dodává nám chuť do života, posiluje fyzickou sílu, příznivý vliv na výsledek naší snahy.Významy: V severní Evropě je barvou zrady a nevěry nebo zbabělosti, v buddhismu je symbolem odříkání a pokory.

Zelená - barva čtvrté srdeční čakry. Uklidňuje a harmonizuje nervovou soustavu. Jako barva srdeční čakry napomáhá k tvoření, proto taky platí, že umění je zhmotněná láska. Povzbuzuje přátelství, lásku a sounáležitost k okolí. Učí nás umět se odevzdat.
Vliv: Podporuje vnímání krásy, má vliv na city, lásku, posilňuje ego, zlepšuje lidské vztahy, má vliv na plodnost. Významy: Je znakem přírody, pro Kelty byla barvou ostrova blahoslavených, kam putovaly po smrti duše. Je barvou prosperity.

Modrá - barva páté komunikační čakry. Je to hlavní barva sebevyjádření ve všech oblastech. Je výborné ji používat při problémech v komunikaci a sdělování. Uvolňuje mysl, aby se mohla otevřít intuici, propojuje srdce a rozum. Uklidňuje, uvolňuje a čistí. Vliv: Přispívá ke vzájemné komunikaci, napomáhá k lepšímu vyjadřování. Ovlivňuje naší psychiku, podporuje logické myšlení, působí na intuici.

Tmavě modrá - barva šesté čakry - třetí oko. Napomáhá ke klidu a harmonii, vyrovnanosti, mírumilovnosti a víře a samotnému prožití těchto stavů. Je znakem duchovního probuzení, vnitřního procesu přeměny a nadsmyslového vnímání. Významy: Barva rozumu a míru, symbolizuje nekonečnost a prázdnotu, pro staré Řeky a Římany byla barvou Venuše a lásky, znamená okultní ochranu.

Fialová - barva sedmé korunní čakry. Je duchovní barvou. Přináší inspiraci, pokoru a napomáhá meditacím. Zklidňuje hyperaktivní děti. Vliv: Podporuje intuici, fialová a červená: zvyšuje se psychická agresivita, podporuje kreativitu, inspiruje.Významy: Značí soulad s vyššími sférami.

 

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
skleněné korálky
,
swarovski
Styl:
hravý, veselý
Určení:
ženy
Materiál:
měď
,
bižuterní kov
,
drát
,
sklo
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
19.81 €
doprava
Poštovné a balné: 3.99 €
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené3.99 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 24.2.2020 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: R.T Design
  Katalogové č.: 1970339
  Počet zobrazení: 475x
  Vloženo: 3.9.2011
  Počet udělených: 220x
  Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím