Čakrový náramek + rudrakša a obsidián
U drobných objednávek je možné poslat i jako obyčejné psáni s poštovným 30,- Kč na vlastní odpovědnost (napište do poznámky u objednávky a poštovné upravím).

Náramek: rudrakša ve velikosti 7-8 mm, červený korál 8 mm, oranžovo-červený popraskaný achát 8 mm, žlutý jadeit 8 mm, zelený chryzopras 8 mm, sv. modrý tyrkys 8mm, modrý lapis lazuli 8 mm, fialový onyx 8 mm, hnedý popraskaný achát 8mm, vločkový obsidián 10 mm. Navlečeno na pružném silikonu.

Obvod ruky připište do poznámky k objednávce.

---------------------------------------------------------------------------------

Harmonizace čaker drahými kameny

Některé potíže mohou mít prvopočátek v psychice člověka,které se pak odrazí ve fyzických potížích.

Krystaloterapie – pomocí drahých kamenů se probouzí potlačené vlohy, harmonizují se a zklidňují emoce a má hluboce relaxační účinky.
Drahé kameny napomáhají procesům vnitřní očisty a nalezení důvěry ve vlastní schopnosti.
Některé mají také ochranné schopnosti, jak před nemocemi,tak energetickými a psychickými útoky.

Čakry - jsou energetická centra v těle ( mají schopnost přijímat energii,určitým způsobem ji přetvářet a opět vyzařovat ),která jsou mezi sebou propojena sítí tzv. kanálů, takže kvalita fungování jedné čakry se odrazí i na kvalitě fungování ostatních čaker.
Čakry se u muže otáčejí doprava (po směru hodinových ručiček ), u ženy doleva.

  • Rudrakša jsou plody stromu Elaeocarpus granitus. Rudrakša reguluje krevní tlak, pomáhá se srdečními onemocněními a ovlivňuje všech 7 čaker. Rudrakša vytváří obrovskou pozitivní energii pro tělo, mysl a duši. Tlumí stres a pomáhá se lépe vyrovnat se starostmi, a tak zklidňuje smysl. Je vědecky prokázáno, že Rudrakša má spoustu zdravotních výhod. Zlepšuje koncentraci a má protistárnoucí účinek. Vytváří ochranné kruhy před negativitou a odstraňuje překážky na cestě za úspěchem.
  • Achát používá k uzemnění energie těla, uvědomění si vlastní osobnosti a schopnosti lepší koncentrace. Acháty navozují pocit bezpečí a jako ochránce působí nejen na nás.
  • Obsidián pomáhá chránit osoby citlivé na deprese. Je to kámen pro jemné a citlivé lidi. Použijte obsidián jako blok proti negativitě. Obsidián vám pomůže k utužení vaší aury před budoucími problémy a může vám napomoci zbavit se pout, které vás brzdí a omezují. Je vhodný jako silná psychická ochrana a proto se jej snažte udržet ve svém aurickém poli.

1. čakra: Muladhara - též čakra kořene nebo základní čakra (kostrč): má červenou barvu a ovlivňuje tělesnou vůli Bytí, spojuje s fyzickým světem, je základem síly pro vyšší čakry, pudovost, instinkty, základní životní potřeby, rozmnožování, síla prosadit se, vnitřní stabilita.

2. čakra: Svadhistana - podbřišek (sakrální, křížová): oranžová barva, tvořivost a tvůrčí síla, touha, sexuální energie, otevřené emoce, prožívání, plynutí proudu života, partnerské vztahy.

3. čakra: Manipura - solar plexus (centrum přijímání sluneční energie): žlutá barva, centrum osobnosti a síly, úcta k sobě i druhým, city a citlivost, zařazení do společnosti (práce), spojení materiální a duchovní energie, sídlem  hněvu, žárlivosti, sobectví, nezdravých tužeb.

4. čakra: Anaháta - srdeční – střed hrudníku: barva zelená, růžová, zlatá, soucit, srdečnost, důvěra, bezpodmínečná láska, překonání ega.

5. čakra: Višudha - krční oblast - týl: barva světle modrá, slovní komunikace, tvořivá inspirace a inteligence, propojení rozumu a citu,  umělecké projevy, nadhled, nezávislost, upřímnost.

6. čakra: Adžňa - 3.oko - mezi obočím: barva indigově modrá,fialová, vědomí a uvědomění, vůle, racionální myšlení a ideje, inteligence, moudrost, intuitivní vhled a mimosmyslové vjemy, duchovní poznání, osobní postoj k okolí, léčení.

7. čakra: Saharsára - korunní - temeno hlavy: barva fialová,bílá,zlatá, nejvyšší dokonalost, vnitřní zření, spiritualita, úcta, smíření, odevzdání, sjednocení s Universem, samotné Bytí.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
achát
,
korál
,
onyx
,
tyrkys
,
ostatní
Styl:
přírodní
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 7.82 €
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené7.82 €
Osobní odběr4.89 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Pátý element
Katalogové č.: 9130229
Počet zobrazení: 27x
Vloženo: 12.12.2017
Počet udělených: 7x