Čaroitový přívěsek

Stříbrný přívěsek z čaroitu

 
velikost / váha
35x19x5mm / 5,3g
materiál čaroit / stříbro 925
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
na slunci
čakra
4. čakra - Anaháta
7. čakra - Sahasrára
astrologické znamení      
Štír, Střelec, Vodnář, Ryby
duševní rovina pomáhá překonat strach, podněcuje vnitřní vidění a duchovní vhled, čistí auru, oprošťuje od strachu
Čaroit:  je kámen proměny. Jedná se o krystal ovládající duši, který napomáhá překonávat strach. Podněcuje vnitřní vidění a duchovní vhled a napomáhá vyrovnat se s mimořádnými změnami na duchovní úrovni. Aby to dokázal, probouzí k životu srdeční čakru a korunní čakru, pročišťuje auru a probouzí v lidech bezvýhradnou lásku. Čaroit napomáhá změnám vibrací a spojuje svého nositele s vyšší realitou. Současně má obrovskou hojivou moc na tělesnou i citovou rovinu osobnosti. Pomůže svému majiteli, aby právě přítomnou chvíli přijal jako tu nejlepší možnou.
 
Na duševní úrovni pomáhá každému, aby se vyrovnal se "zápornými vlastnostmi" a získal uznání druhých. Oprošťuje od pocitu zakořeněného strachu, přičemž působí blahodárně zejména při překonávání odporu a osvojování si schopností nahlížet na věci z širší perpektivy. Podněcuje k energetickému a spontánnímu jednání a současně dokáže potlačovat stres i obavy. Svého majitele uvádá do stavu uvolnění. Čaroit lze použít k překonání různých nutkání a posedlostí. Tím, že uvádí  do rovnováhy korunní čakru, pomáhá čelit pocitu odcizení nebo frustrace.
 
Na duševní úrovni podněcuje schopnost bystrého pozorování a analýzy, přičemž současně napomáhá jejich využití k rychlému rozhodování. Působí jako spojenec každého, kdo je nucen řídit se častěji názory jiných nežli svými. V duchovním světě ukotvuje tento kámen duchovní já do každodenní reality. Pobízí svého nositele, aby se vydal na pouť ve znamení služby lidstvu. Umí vyvolávat jasně zřetelné vize událostí minulých životů. Současně naznačuje způsoby, jak napravit karmické předurčení, a to na osobní i kolektivní úrovni.
 
Harmonizační účinky: čaroit transformuje negativní energii v hojivou sílu, stejně jako mění pocit nerovnováhy v příjemný stav harmonie. Vyčerpanému tělu dodává energii, uvádí v soulad protiklady a reguluje krevní tlak. Působí blahodárně na oči, srdce, játra a slinivku břišní. Napravuje poškození jater způsobené alkoholem. Pomáhá se zbavit křečí a bolestí. Čaroit přináší hluboký tvrdý spánek plný živých snů. Zahání nespavost a pomáhá dětem klidně usínat. Blahodárně působí tam, kde je srdce ohroženo špatnou funkcí autonomního nervového systému. Léčí autismus a narušenou nerovnováhu protikladů.
 

Veškeré informace jsou pouze informativního charakteru a rozhodně nemůžou nahradit lékaře.

 

free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
přírodní
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
ostatní
Určení:
unisex
Materiál:
stříbro
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
21.32 €
doprava
Poštovné a balné: 5.76 €
Platba předem
Česká pošta - balík cenný5.76 €
Možnosti platby:
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 5 dnů * K odeslání: 26.11.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 9492259
Počet zobrazení: 23x
Vloženo: 18.4.2018
Počet udělených: 3x