Domů Zboží Od ateliér na kopečku

CEDR SIBIŘSKÝ- SRDCE

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od ateliér na kopečku

Katalogové č.: 8559725
Zobrazení: 711x
Vloženo: 25.5.2017
Počet srdcí: 11x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Všechny výrobky z cedru jsou vyráběné s láskou a vědomě. 

Tento výrobek je pouze vybroušen a zavěšen na kulaté kůži. Není jinak upravován a žádoucí je, si ho sám dotvořit(obrousit)prsty. NA FOTCE JE VIDĚT ROZDÍL NOŠENÉHO SRDÍČKA A NOVÉ DESTIČKY.

                 NA ŽÁDOST VYROBÍME I JINÉ TVARY DLE DOHODY.

CEDR SIBIŘSKÝ

Neobyčejný strom mohutného a svátečního vzhledu. Má schopnost shromažďovat pozitivní energii a dále ji předávat. Proto je důležité nosit kousek dřeva stále u sebe, nejlépe na těle, kde může léčit. Neustálým hlazením a obrušováním kousku dřeva svými prsty zesilujeme schopnost cedru. První zmínka o léčivém cedru pochází od Druidů, jejichž duchem jsme zde, v těsném okolí Kleti, opředeni. O cedru také vypráví v knihách ,,ZVONÍCÍ CEDRY" mladá poustevnice Anastasia ze sibiřské tajgy.

                               CEDR SIBIŘSKÝ-Pinus sibirica

Sibiřský cedr patří mezi nejkrásnější a nejpůvabnější stromy Sibiře. Jeho historie je spjata s materiální a duchovní kulturou národů žijících za Uralem. Pro mnoho lidí zůstává tento strom dodnes císařem tajgy, stromem zázraků, velikánem a patriarchou severních lesů. Sibiřský cedr je nepochybně národní pýchou a bohatstvím Ruska.

Na Zemi roste kolem 600 druhů jehličnanů. Největší a nejdůležitější je čeleď borovicovitých: borovice, smrky, jedle, modříny, tsugy. Do čeledi bórovicovitých patří i cedr sibiřský; botanici ho nazývají "borovice sibiřská". Vždy zelený strom dorůstá do výšky až 35-40 m a obvod kmene dosahuje u jednotlivých stromů až 1,5-2,5 m. Kmen cedru sibiřského je přímý, rovný. Cedrové oříšky jsou semena, a nikoli plody jako u krytosemenných rostlin. K dozrávání oříšků v šišce dochází až 26 měsíců poté, co vzniknou jemná poupata na konci výhonku. Cedry v sibiřské tajze začínají dávat bohatou průmyslovou úrodu semen přibližně v době, kdy je strom 160-250 let starý.

Druidi - pohanští knězi starověkých Keltů - měli dokonalé vědomosti o stromech v přírodě, jejich spojení s člověkem a vesmírem. Oni porovnávali osudy lidí bezprostředně s životem a vlastnostmi těch či oněch (určitých) stromů. Druidi často používali své znalosti o bioenergetických vlastnostech stromů ve své léčitelské praxi. Nepochybně, stromy jsou svérázné rezervoáry energie. Výsledkem fotosyntézy v zelených částech rostlin vznikají uhlohydráty bohaté na energii a je uvolňován kyslík. Ale proces fotosyntézy není možný bez účasti energie Slunce. Rostliny si zachycují kosmickou energii, přetvářejí si ji a zachraňují tak život na Zemi.

Co je to za energii, odkud ji cedr v sobě bere a k čemu nebo komu je tato energie určena?

Cedr je dlouhověký, dožívá se 550 let; některé stromy rostoucí ve skupině se dožívají až 800 let. Po celou dobu svého života milióny svých jehlic zachycuje z kosmického prostoru energetické paprsky generované lidmi. Zamilovaný člověk vyzařuje světelnou energii, která odlétá do kosmu. Tato energie je energií stvoření; je energií schopnou vytvářet nový svět, energií, jejíž rychlost přenosu ve vesmíru nedokáže vyvinout žádné technické zařízení. Této energii stačí pouhý okamžik k dosažení jiných planet, k odražení a návratu zpět. Slunce vysíláním své energie rovněž odráží světelné paprsky lidské energie, ale jen v určitém spektru. K Zemi se vrací jen Boží silou požehnaná energie. Ve dne i v noci přebírá cedr jako kondenzátor kosmické energie svými jehlicemi tyto paprsky světelné energie vydávané lidmi a v případě nízké hladiny energie kosmu nebo energie všeho živého na Zemi doplňuje potřebnou naakumulovanou energii. Tato energie je schopná léčit duši i tělo - tvrdí lidové lékařství, a potvrzuje to i současná medicína.Převzato ze stánek rinkav.

    Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
    Menu
    --