Celý, celičký úplňkový ...

Autorský šperk přívěsek s Amazonitem 

- použita kvalitní nerezová ocel

- pájený bezolovnatým cínem s 4 % stříbra

- leštěný, povrchově ošetřen antioxidantem

- velikost přívěsku 53x30 mm

- Amazonit posiluje srdeční čtvrtou čakru, krční pátou čakru a otevírá  třetí oko- šestou čakru

 

Amazonit

Amazonit má obdivuhodnou filtrační schopnost. Na tělesné úrovni blokuje geopatogenní zóny pohlcuje vyzařovaní mikrovlnné trouby a mobilního telefonu. Měli bychom jej umístit mezi sebe a zdroj elektromagnetického záření.

Na duševní úrovni filtruje informace procházející mozkem a vzájemně je působením intuice kombinuje. Jedná se o mimořádně uklidňující kámen. Působí tišivě na mozek i nervový systém a dokáže propojit fyzické tělo s éterickým. Napomáhá zachování příznivého zdravotního stavu. Udržuje v rovnováze jak mužskou a ženskou energii, tak i jednotlivé roviny osobnosti. Na emocionální úrovni hojí amazonit citová traumata a pomáhá zmenšovat obavy a strach. Odstraňuje negativní energii a rozčilení.

V duchovní oblasti je elixír z amazonitu mimořádně prospěšný pro všechny roviny vědomí. Samotný kámen pomáhá při prožívání projevů univerzální všeobjímající lásky.

Amazonit uzdravuje a otevírá srdeční i krční čakru čímž napomáhá rozvíjet milostnou komunikaci. Otevírá rovněž třetí oko a zvyšuje intuici. Kámen rozptyluje negativní energii a uvolňuje bloky uvnitř nervového systému. Je prospěšný při léčbě osteoporózy, zubního kazu, nedostatku vápníku. Napomáhá udržovat v rovnováze metabolizmus narušený uvedenými problémy. Amazonit rovněž přináší úlevu v případě svalových křečí. Významnou vlastností je schopnost ochrany před zdravotními riziky vyplývajícími z používání mikrovlnné trouby a dalších zdrojů elektromagnetického smogu.

Je zelená odrůda draselného živce. Pro svou menší tvrdost sice nepatří ke klasickým šperkovým kamenům, ale v některých zemích se s úspěchem používá do levnější bižuterie.  Pomáhá těm, kdož mají přespříliš mužské energie, aby se zalíbili ženám. Je posvátným kamenem jihoamerických Indiánů, kteří ho často užívali k tvorbě amuletů. Sloužil k usnadnění porodu. Moderní prameny uvádějí příznivý vliv amazonitu na celkové posílení energie. Posiluje srdeční činnost. Obecně se doporučuje ke zklidnění nervů při emotivních poruchách. S jeho pomocí se lépe zbavujeme egoismu a lpění na věcech. Chrání auru, pomáhá, když jsou přečerpány naše síly. Vyrovnává výkyvy nálad. Působí proti stresu. Do našeho života vnáší harmonii. Tlumí přebytek energie. Navrací mládí, omlazuje kůži. Je kropenatý zelený kámen, který starcům navrací rysy mládí, zpružňuje kůži a léčí nervové vyčerpání. Vhodné používat s nefritem.
Masážemi se uvolňují svalová napětí a křeče v oblasti ramenou a zad. Nejvýraznější výsledky docílíme vložením kamene pod jazyk na několik minut. Léčí nervové vyčerpání.

AMAZONIT - pro ženy - Zvyšuje tzv. "ženský princip - JIN", přináší vytrvalost a trpělivost. Také pomáhá výraznosti projevu. Posiluje srdeční činnost, podporuje řeč, doporučuje se na zklidnění nervů při emotivních poruchách.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
přírodní
Určení:
ženy
,
unisex
Materiál:
nerezová ocel
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 5.23 €
Platba předem
Česká pošta - psaní cenné5.23 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Ričizhor
Katalogové č.: 9400932
Počet zobrazení: 36x
Vloženo: 17.3.2018
Počet udělených: 8x