Cesta Růže - formát A4

Cesta růže - návrat do Jednoty
Léčení zraněného srdce
Uzdravení vztahů, nalezení kořenů ženství
Láska, blahobyt, ochrana
Růže - smrt i zrození

Slova k obrázku od Vážky :
,,Cesta růže vede k sobě samé a naší podstatě, kterou v sobě neseme mnohá století jako posvátný grál, naplněný pohár, který se zjevuje v pravý čas. Umožní nám pocítit ženskou podstatu, lásku, krásu, radost. Skrze grál a ženu se vyvíjíme a navracíme domů do Jednoty s Bohem. Cesta je plná lásky a trní, radosti i smutku, pokory a požehnání.
Jediná však vede k cíli, i když je klikatá. Jen ten, kdo ji projde, pozná pravou lásku, sílu grálu, svůj střed a své srdce. Ať stojíme v plném slunci, kráčíme cestou lemovanou růžemi nebo jsme ponořeni v hloubi Matky Země jako v posvátné jeskyni s pramenem živé vody, je to vždy cesta, která nás vede k vnitřnímu klidu a smíru. Spojujeme se s odkazem Ježíšovy doby, hluboce cítíme podstatu ženy a její význam na cestě ke Grálu, jsme poutníci na cestě ke Grálu, poutníci na cestě do Středu a Jednoty. Kráčíme s hlubokou pokorou a plnou podporou archanděla Michaela a Gabriela."

Slova k  obrázku od Kateřiny :
"Vnímám ženu, která je otevřená na všech úrovních- má otevřená ústa nahoře i dole a otevřené srdce. Naklání se k růži, ale i ke slunci - mužskému principu, který vdechuje spolu s vůní růže nosem, kůží a celou svou bytostí. Jak se mísí jemná vůně růže s teplými slunečními paprsky, vzniká propojení muže a ženy uvnitř...stačí se jen otevřít...
Je to absolutní důvěra v sebe a pocit bezpečí ve svém ženství. Propojením principů v sobě si žena dovoluje být svá a sama sebou i v přítomnosti mužů. Obrázek je o péči o sebe, o své srdce, o své ženství, o vůni těla i srdce, o péči o vlasy, zuby a kůži, o celé své tělo zvenku i zevnitř...
Je o ženské cestě, která může být smyslná, voňavá, ale i temná a plná trnů -  je o uvědomění, že vše se v cyklech proměňuje a právě díky temným deštným nocím se žena může stát zralejší, moudřejší a krásnější...
Růže je pro mě i symbolem Joni- otevřeného ženského lůna, které kvete a voní v absolutní důvěře, že bude obdivováno a laskáno..."

Kateřina

Obrázky je možné si zakoupit jen tak pro potěchu, harmonizaci, ochranu, ztišení či léčení nebo jako obraz do interiéru. Duchovní příčiny živ. situací - zdraví, prosperita, duchovní rozvoj, partnerství, mateřství.

Obrázek je ve formátu A4 na vysoce kvalitní ražený papír (imitace plátna).
Je možné domluvit se i na jiném formátu.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
A4
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
9.97 €
doprava
Poštovné a balné: 4.69 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce4.69 €
Možnosti platby:
    5 ks | k odeslání do 2 týdnů * K odeslání: 25.1.2019 Dostupnost: do 3 pracovních dnů Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
    * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
     
     
    Informace
    « »

    Aktivity
    Poslat dotaz na zboží

    Informace o zboží
    Prodejce: Obrázky Věry Kočky
    Katalogové č.: 4744758
    Počet zobrazení: 273x
    Vloženo: 24.1.2014
    Počet udělených: 105x