Cu dijář 2015/A5

Originální autorský diář formátu A5 pro rok 2015. Rukou a tuší, okem a nohou kreslený a psaný, s láskou vyrobený. Tentokrát zeleninový...

OBSAHOVÉ INFONa rozevřené dvoustraně je vždy celý jeden měsíc, víkendy a svátky pro lepší přehled barevně označeny. Každá další dvoustrana je prázdná, důležité to místo pro případné poznámky (papíry jsou dostatečně silné tak, aby se při běžném psaní propiskou či plnicím perem nepropsaly na druhou stranu!). Mezi těmito prázdnými stránkami se nachází průhledný papír s kresbami různých zelenin (a citrónu:) a jménem konkrétního měsíce, který následuje.

Na konci diáře je přehledný kalendář pro rok 2015 a 2016 a 10 volných listů bílého papíru.

Diář od prosince 2014 do prosince 2015. Vyznačené jsou fáze měsíce (úplňky a novolunní), počet týdnů, svátky státní i jménové a změna času.

POMOCNÍCI:

 • barevná lepítka kolečka pro připomenutí důležitého termínu
 • samolepka (A6) s ručně psanými nápisy/nadpisy a různými symboly, které je možné vystřihnout a vlepit dle libosti do prázdných stránek ke každému měsíci (nápisy k nalepení: chci, musím, nezapomenout, koupit, zavolat, kontakty).
 • záložka knižní
 • gumička stahovací v černé nebo barevné variantě (výběr pište do objednávky).
 • samolepka "Dijář 2015" na desky diáře a možno dokoupit k diáři další samolepky.

TECHNICKÉ INFO: Barevný tisk na částečně recyklovaný papír (mix barev vanilkové a pastelově šedé, gramáž 130). Desky pevné z recyklované lepenky, kroužková vazba.

DESKY: Na desky je možné kreslit a malovat, či např. nechat je pomalovat své dítko. Dále možno nalepit fotografii, obrázek apod., dle uvážení... Či vlepit zeleninové nebo zvířecí cu samolepky.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Velikost:
A5
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 5.91 €
Platba předem
Česká pošta - balík doporučený5.91 €
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: cu
  Katalogové č.: 5609496
  Počet zobrazení: 333x
  Vloženo: 16.10.2014
  Počet udělených: 37x