Dorotka - Chryzokol...

Autorský šperk - na začátku byl jen kámen, cín a měď.

Náramek je zhotoven z polodrahokamu výběrový chryzokol.

Rozměr minerálu je cca 3 x 4 cm.

U náramku hrdě pózovala moje kočička Saxána...:)

K náramku doporučuji objednat tuto dárkovou krabičku pro bezpečnou přepravu, zároveň je to krásné dárkové balení...

https://www.fler.cz/zbozi/krabicka-na-privesek-ci-naramek-2144196

Velikost náramku je nastavitelná, obvod se plně  přizpůsobí Vašemu zápěstí. Nejmenší velikost je 18 cm, lze vytvarovat na menší obvod.

Chryzokol

Chryzokol/Chrysocolla

Barva: Zelený, modrý, tyrkysový

Vzhled: Matný, často s proužky nebo inkluzemi. Ve všech velikostech  

Vlastnosti: Chryzokol je klidný a pohodový kámen. Pomáhá při meditaci a komunikaci. Pokud jej máte doma, vyhání chryzokol negativní energie všeho druhu, což vám pomůže reagovat na neustále se měnící situace s klidem, vyrovnaností a zásobami vnitřních sil. Má blahodárný účinek na vztahy, které se jeho zásluhou stávají stabilními a pevnými jako skála. Krystal působí blahodárně na domov jako celek i na vztahy mezi jednotlivými lidmi.

Chryzokol má uklidňující a očistný vliv. Dodává novou energii čakrám a napomáhá osobnímu spojení s vyšším božským světem. Z čakry solar plexu odstraňuje chryzokol negativní emoce (například pocit viny) a mění destruktivní citové naprogramování osobnosti v pravý opak. Na úrovni srdeční čakry hojí bolesti srdce a zvyšuje schopnost milovat. V oblasti krku zlepšuje komunikaci, ale současně pomáhá také rozpoznat, kdy je lépe mlčet. Ve třetím oku otevírá schopnost duševního vidění.

Na duševní úrovni posiluje chryzokol vnitřní klid a vyrovnanost. Projevuje se rovněž prospěšně rostoucí sebedůvěrou a vnímavostí. Zvyšuje osobní sílu a podněcuje projevy tvůrčích schopností. Pomáhá překonávat různé fobie, potlačuje negativní naladění a dodává motivaci všem, kdo jí mají nedostatek.

Léčebné využití: Chryzokol léčí artritidu, choroby kostí, svalové křeče, potíže zažívacího traktu, vředy, krevní nemoci a problémy spojené s plícemi. Zbavuje játra, ledviny a střeva toxických látek. Zlepšuje okysličování krve a buněčné struktury plic, čímž se zvyšuje jejich kapacita. Napomáhá regeneraci slinivky břišní, reguluje hladinu inzulínu a udržuje rovnováhu v krvi. Též posiluje svaly a uvolňuje svalové křeče. Svým uklidňujícím vlivem hojí infekce, zejména krku a mandlí. Snižuje krevní tlak a léčí spáleniny. Ulevuje od bolesti při artritidě, posiluje štítnou žlázu a blahodárně působí na metabolizmus. Jedná se o vynikající kámen pro ženy, jelikož pomáhá potlačovat menstruační křeče. Na vyšší úrovni potlačuje miazma.

Umístění: Podle potřeby lze pokládat na kůži nebo na třetí oko.

Kombinace kamenů:
Drúzový chryzokol spojuje vlastnosti chryzokolu s vlastnostmi křemene. Jedná se o kámen vyznačující se vysokým jasem a mimořádně rychlým účinkem.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
ostatní
Určení:
ženy
Materiál:
měď
,
cín
,
drát
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
23.17 €
doprava
Poštovné a balné: 5.80 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce5.80 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání dnes * K odeslání: dnes Dostupnost: skladem Termín odeslání: středa
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Galholka
Katalogové č.: 7002126
Počet zobrazení: 74x
Vloženo: 9.1.2016
Počet udělených: 21x