Hematitové náušnice

Hematit: je zvláště účinný při uzemnění a jako ochranný kámen. Uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Pokud se použije během cest mimo tělo, chrání duši a vede ji zpátky do hmotného těla. Nese v sobě silný element jang a zajišťuje rovnováhu meridiánů. Odstraňuje vše nepříznivé a brání negativním energiím vstupovat do aury, čímž v těle nastoluje klid, mír a harmonii.
Duchovní rovina: pomáhá plachým ženám, zvyšuje sebevědomí a schopnost přežít. Dodává větší vůli k životu a rozvíjí spolehlivost. Odstraňuje omezení, která si jeho majitel v minulosti sám stanovil, a napomáhá rozvoji osobnosti. Účinně asistuje při překonávání různých nutkání a návyků. Obrací pozornost k nenaplněným touhám představujícím hnací motor lidského života. Pomáhá také hledat řešení vlastních chybných rozhodnutí a přijímat je spíše jako poučení do budoucna než jako katastrofy. Přispívá k soustředění a zaměření na jednu věc. Zlepšuje paměť a přispívá ke zrodu originálních myšlenek. Egypťané pokládali svým mrtvým talisman z hematitu pod hlavu, aby jim tak ulehčili odchod na věčnost. Je vhodný pro všechny formy psychické sebeobrany, ochrany hranic a domova.

 

délka: 5,5cm
velikost kamenů: 4mm, 6x6x6mm,2x4 a 3x5mm
váha: 5,5g (pár)
 astrologické znamení: Beran, Panna, Štír
použití: udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, pomáhá rovnat záda a působí příznivě i při zlomeninách.

Kovové komponenty jsou postříbřené.


free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
romantický
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
hematit
Materiál:
postříbřené
,
bižuterní kov
,
drát
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 5.86 €
Platba předem
Česká pošta - balík cenný5.86 €
Možnosti platby:
  • PayPal

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 1378850
Počet zobrazení: 19x
Vloženo: 16.1.2011
Počet udělených: 6x