Domů Zboží Od germia

Hvězdice Karneolka

399 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Česká pošta - balík doporučený150 Kč
Možnosti platby
PayPalPayPal

Další zboží od germia

Katalogové č.: 4107832
Zobrazení: 190x
Vloženo: 26.7.2013
Počet srdcí: 30x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Všechny šperky jsou baleny do dárkových krabiček!

Překrásný karneol s překrásnou barvou i kresbou tvoří střed této mořské hvězdice, symbolu pláže, moře a dovolené. Tento zvláštní živočich se vyskytuje v mnoha podobách a barvách, avčak cihlově červená hvězdice s pěti cípy je nám nejbližší a nejznámější.

Hvězdice je vyrobena technikou měkkého pájení cínu, je zdobena malbou do cínu a zmenšujícími se cínovými kuličkami, které tvoří hřbet cípů hvězdice a od středu ke koncům se jemně zmenšují. Šperk je patinován, leštěn, zdoben, ryt, signován a ošetřen antioxidantem.

Karneol ve hvězdici má barvu,k terá přechází od světle béžové až do tmavě rudé. V kameni pak z větší blízkosti lze pozorovat dorbné tečky, které ozvláštňují již tak velice zajímavou barvu. KArneol má oválný tvar a jedná se o přírodní kabošon.

Celý šperk měří cca 5x5 cm a je zavěšen na řetízku v antracitové galvanizaci o délce cca 45 cm.

 

Výrobek je přihlášen do Soutěže krajů za tým Ústeckého kraje. Tématem kola je "V barvách moře, slunce a písku". Všechny výrobky tohoto týmu si můžete prohlédnout zde.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--