JASNÁ MYSL - sleva!

Tento šperk jsem vyrobila z překrásné mušle dovezené z Řecka od moře a tromlovaných zlomků citrínu. Tento šperk by v nás měl zanechat pocit vnitřního klidu, zároveň projasnit mysl a probudit kreativitu.

Sleva z 499,- na 299,-

Lze doplnit náramkem

Citrín - jemná zlatistá zář citrínu vnáší do našeho uspěchaného, neuspořádaného každodenního života plného nečekaných zvratů a problémů vnitřní klid, pocit plného zdraví, svěžesti, bezpečí a hřejivého tepla. Překlenuje průrvu mezi nižším a vyšším vědomím, takže na jedné straně v nás podporuje smysl pro spoluúčast na veřejném dění, zatímco na straně druhé posiluje naši důslednost a touhu poznávat pravé vnitřní Já. Průzračné zlatisté tóny citrínu mají značnou schopnost oživovat v duši oheň kreativity a projasňovat mysl. Podporuje v nás odvahu pouštět se s vervou do nových věcí, při nichž je třeba pružného rozhodování a dynamického jednání. Pomáhá nám citově strávit nezdary a chápat je spíše jako chyby, které nás mohou poučit. Obdarovává nás klidem a vyrovnaností, přirozenou podmínkou vnitřní harmonie, která poztivně ovlivňuje imunitní systém, látkovou výměnu a funkci žláz. Dále pomáhá při léčení cukrovky, tedy slinivky břišní, při žalkudečních problémech a poruchách zažívacího ústrojí, často psychosomatického charakteru, zaviněných každodenním stresem. Čistí krev a střední trakt od balastu a jedovatých látek, které mají na svědomí i nečistotu pleti.

Čerpáno z Skrytá moc drahých kamenů, Josef Pavel Kreperát, Granit

Výrobek je přihlášen do Soutěže krajů za tým region Čechy - střed. Tématem měsíce března je "JE JARO, ZAZPÍVÁME SI". Všechny výrobky tohoto týmu si můžete prohlédnout zde.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
citrín
,
ostatní
Styl:
elegantní
,
přírodní
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
11.68 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 23.1.2019 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Léčivé šperky
  Katalogové č.: 4769963
  Počet zobrazení: 65x
  Vloženo: 30.1.2014
  Počet udělených: 26x