JIN A JANG ve vločkových kapkách

Náhrdelníček vytvořený z kapek vločkového obsidiánu, které jsou prokládány magnezitem, aby vynikla jejich krása. Působí srovnání energií jin a jang, zharmonizování tělesné a duchovní energie. Navlečeno na lanku, doplněno komponenty z běžného kovu.

Rozměry: obvod 42,5cm

Vločkový obsidián není vlivem cristobalitových vrostlic ve svém léčebném vlivu tak prudký a agresívní jako ostatní černé druhy. Dává nám sebedůvěru a sílu odolávat nepohodám a nepřízním života, pomáhá nám ve slabých chvilkách, když ztrácíme veškerou naději, získat zpět pevnou půdu pod nohama. Učí nás chápat naše osobní nehody a "zakopnutí" jako důkladné poučení pro příště. Černá barva symbolizuje hutnou energii Země, přičemž bílá představuje duchovní světlo. Tento souběh dvou protikladů nás učí nevidět je jako opačné síly, nýbrž jako harmonické spojení fyzického s duchovním, bez něhož by byl život na Zemi jen vyprahlou pustinou. Můžeme jej úspěšně použít jako prevenci proti virovým nákazám, neboť posiluje obranný systém organismu. Podporuje látkovou výměnu a obnovu buněk. Zvyšuje nízký krevní tlak a prokrvuje pokožku.

Magnezit svojí bělostnou zemitou barvou symbolizuje čistotu, nevinnost a volnost. Podle tradice brání před falešnými přáteli, jejich intrikami a falešnou láskou. Magnezit je v prvé řadě kamenem očistnýmPsychicky posiluje naši vůli a takto pomáhá našemu úsilí zbavit se závislosti na všem, co ohrožuje naše zdraví a zatěžuje organismus. Pomáhá nám vyrovnat se i s nedostatky, jež nemůžeme odstranit, jako je např. trvalá invalidita nebo tělěsný vzhled. Konkrétně se magnezit doporučuje při neuralgických bolestech, jako je například bolest hlavy, zubů a zad, při zánětu vedlejších dutin, při revmatismu, svalových napětích, křečích žil, žaludku a střev, při žlučníkových kolikách a kostních onemocnění.

Čerpáno z: Josef Pavel Kreperát, Skrytá moc drahých kamenů, Granit

Upozornění: Všechny moje šperky jsou bez schválených léčebných indikací. Proto při přetrvávajících příznacích nepohody, či zdravotních problémech navštivte svého ošetřujícího lékaře. Uchovávejte mimo dohled a dosah dětí.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
pro volný čas
Minerály a ostatní:
ostatní
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
15.60 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 21.1.2019 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Léčivé šperky
  Katalogové č.: 4667686
  Počet zobrazení: 122x
  Vloženo: 4.1.2014
  Počet udělených: 71x