KA_LEN_DIAR 2020 -Light- (Diář 2020) / no. 51

Diář 2020

-

ORIGINÁLNÍ DIÁŘ PRO ROK 2020 - Odlehčená verze KA_LEN_DIAR 2020

recykl - desky vyrobené z kanystrů, tištěno na 100% recyklovaný papír

ruční výroba

obsah se zaměřením na neziskový sektor, ekologii, sociologii, geografii a historii

-

Vejde se do kapsy, ledvinky či malé kabelky.

Obsah LIGHT verze je naprosto totožný, jako u jeho většího bratra (týdenní diář, malý rozum do kapsy, paní vajíčková a blok) i tetrakapsa.

-

KA_LEN_DIAR - obchod - způsob dopravy

-

KA_LEN_DIAR - diář

DESKY: použité kanystry / víčka od barev - vyrábí chráněná dílna Salet

VNITŘEK: recykl papír 70g, pizza kartón, tetrapak (kapsa), knihy časopisy, prosvětlovací folie atd. - vše původně určeno na vyhození

FORMÁT LISTŮ: 105x148mm

HMOTNOST: 210g

-

Diář popis

KA_LEN_DIÁŘE, týdenní diáře, vznikají již 13. rokem. Jsou ručně vyráběné a každý kus je originál.

Naším cílem je v co největší míře znovu využívat a přetvářet materiály vyrobené za jiným účelem, které již dosloužily a jsou určeny k likvidaci. Přímou recyklací prodlužujeme jejich životnost a snažíme se tak nepodporovat spotřebu dalších přírodních surovin, ale vystačit si s tím, co již je.

Desky nám po dlouhá léta vyráběla chráněná dílna Salet o.s., zaměřená na integraci lidí se zdravotním a duševním onemocněním (www.salet.cz), která musela v Praze kvůli nedostatku fi nancí bohužel přerušit svůj provoz. Desky proto v současné době vyrábíme v dílně Becalel (sociální podnik).

Diáře jsou vyrobeny z materiálu původně určeného na vyhození: z plastových kanystrů od všeho možného (mycích prostředků, olejů, aviváží, kapalin do ostřikovačů, atd.) nebo z plastových víček od barev či starých prosvětlovacích fólií. I obsah diáře (ručně vkládané stránky: papírové obaly od potravin, staré časopisy, tetrapak, špatně vytištěné reklamní bannery aj.) jsou taktéž materiály, které by původně skončily v popelnici. Diáře tiskneme v tiskárně KARMÁŠEK s.r.o. na recyklovaný papír, vyhovující přísným ekologickým normám.

-

diář 2018 - obsah

Ústředním tématem diářů jsou již tradičně zvířata, která Vás budou doprovázet každý týden, po celý rok. Letošní výběr padl opět na další druhy ohrožených zvířat z Červené knihy (IUCN Red List Unit). Jedná se převážně o druhy, které čelí extrémně vysokému riziku vyhynutí v blízké budoucnosti (Critically Endangered).

Kromě standardních informací (státní svátky, úplňky a novy, znamení horoskopu, zatmění měsíce/slunce, měsíční plánovací kalendář, tabulka na rozvrh hodin a fl exibilní kalendář) se v KA_LEN_DIÁŘI dozvíte i užitečné informace se zaměřením na neziskový sektor, ekologii, lidská práva, geografi i a historii.

V ,,Malém rozumu do kapsy" najdete základní instrukce jak poskytnout první pomoc, kapitolu Základy přežití, seznam kosmetiky netestované na zvířatech, seznam ,,nebezpečných" Éček, kapitolu Pozor Agrofert, seznam vegetariánských/veganských restaurací (včetně adresy a telefonu) v Praze, Plzni, Brně a Ostravě, kapitolu Kdy se co sází a sklízí v ČR, co dělat při napadení z nenávisti, kdo jsou naši ministři zvolení ve volbách v roce 2013, rozložení křesel v Poslanecké sněmovně, podíl žen a mužů v české politice, nejčastěji hledané převody jednotek, co je to větší než malé množství, kde jednoduše seženete recyklovaný papír, návod na jogínský Pozdrav slunci nebo japonskou skládanku (origami), tipy do DIY domácnosti, jak správně třídit odpad a něco málo ze zeměpisu (včetně map). Nechybí ani tabulka, do které si můžete pohodlně opsat jízdní řád MHD, rozvrh hodin, kapitola s paní Vajíčkovou a blok.

KA_LEN_DIAR Vám přeje, aby většina z 525 600 minut v roce 2020 byla OK.

-

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
přírodní
,
městský
,
extravagantní
,
hravý, veselý
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
16.37 €
doprava
Poštovné a balné: 4.68 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce4.68 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 23.10.2019 Dostupnost: do 2 pracovních dnů Termín odeslání: středa
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: LEN M.
Katalogové č.: 10872341
Počet zobrazení: 160x
Vloženo: 15.9.2019
Počet udělených: 5x
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím