Karkulčina sestříčka Sedmikráska
Ukončím zde v obchůdku QAA na dobu neurčitou. Většina zboží je ve výrazné slevě. Kupte si je ted' - všechno zmiží (po prodloužením) v 1.11.2018

Červená Karkulka měla mladší sestríčku, Sedmikrásku, která byla asi sedmkrát krasnější než kdejaka jiná holka v tmavém lese (tam pobýájí harpije, ježíbáby i jiné nestvůry...). Jak víme, jejich tatínek byl sklář (ti vždycky zakládali sklárny v uprostředu velkého hustého lesa) a maminka byla keramička (a proto nemohla opustit rozpálenou pec a doprovodit Karkulku k babičce na onem osudním dne).

Sedmikráska dnes nosí náhrdelník s aragonitem, ručně malovaným porcelánem, broušenými českými ohnˇovkami, a rokajly. Ostatní komponenty jsou z Ag 925.

Délka náhrdelníku je 38 cm.

***********************************

Little Red Riding Hood had a younger sister called Little Daisy. In Czech, the name for these petite flowers is Sedmikráska, which means 7x Beauty - and she was, indeed, seven times more beautiful than the other females who lived in that deep, dark wood. (The competition in that fairytale forest was mainly harpies and grizzled old witches with hair on their chins, but nevertheless...)  As we already know, the girls' father was a glass blower (they always built their glassworks in the middle of a deep, thick forest to ensure that there would be enough wood to keep them in business) and her mother was a ceramic artist (who didn't want to leave her fired-up kiln in order to accompany Little Red to Grandma's house.)

Here we see Little Daisy wearing a necklace made with aragonite, faceted Czech fire-polished crystals, rocaille beads, and hand-painted porcelain flowers. All other components are made from sterling silver.

This necklace is 38 cm long.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
přírodní
,
hravý, veselý
Minerály a ostatní:
ostatní
Určení:
ženy
Materiál:
stříbro
,
sklo
,
porcelán
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
14.87 €
doprava
Poštovné a balné: 5.81 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce5.81 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem
pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 18.10.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: QAA
Katalogové č.: 1965298
Počet zobrazení: 137x
Vloženo: 1.9.2011
Počet udělených: 31x