Domů Zboží Od germia

Královna Guinevere - spektrolit

1 111 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Česká pošta - balík doporučený315 Kč
Možnosti platby
PayPalPayPal

Další zboží od germia

Katalogové č.: 2769475
Zobrazení: 143x
Vloženo: 3.6.2012
Počet srdcí: 66x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.
Důležitá informace: Všechny šperky jsou baleny do dárkových krabiček!

Tento šperk nesoucí jméno po královně Guinevere z Artušovských legend v sobě nese nádherný spektrolit. Spektrolit se říká takovému labradoritu, který v sobě nese všechny barvy duhy a oplývá tak výjimečnou labradoriscencí (nebo se taktaké nazývají finské tmavé labradority). Kámen je pravidelný oválný kabošon - speciální šperkařský kámen s jednou stranou plochou a druhou vypouklou. Barva kamene je rozmanitá- na levé straně se nachází velká oblast fialové barvy, která je u labradoritů velmi ceněná. Ta je oddělena od pravé části kamene nelabradoriscentním pruhem, který je obrouben modrou barvou.Pravá strana je pak zelenozlatá. Kámen sám o sobě měří 35x23 mm. Intenzita barev a barevný odstín kamene se mění dle světelných podmínek a úhlu pohledu ;)

Celý šperk pak měří 7,5x4,3 cm.Je tvořen technikou Tiffany a zavěšen je na jemném řetízku s antracitovou (gumetal) galvanizací. Řetízek měří cca 45cm a má vlastní zapínání. Šperk je z části zdoben cínovými kuličkami, které jakoby mizí do ztracena, uprostřed je pájkou je na něm vytvořena velice jemná kuličková textura. Na vrcholu labradoritového oválku dotváří vzhled šperku z každé strany cínová kulička, na vrcholu je dokonce ještě o jednu více. Šperk je patinován, leštěn a samozřejmě ošetřen antioxidantem.

 

Královna Guinevere:  

(zdroj BBC

//images5.fanpop.com/image/photos/28600000/Queen-Guinevere-merlin-on-bbc-28658666-2560-1707.jpg)

Respektujte autorská práva!

 
PŘI KOUPÍ VÍCE MÝCH ŠPERKŮ I Z PROFILU "AIMREG" PLATÍTE JEN JEDNO POŠTOVNÉ !!!

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--