Larimar - kámen andělů

Larimar, tromlovaný valounek bez průtahu s vysokým leskem. Vhodný k cínování, výrobě šperků, k masážím. Rozměry 2,6 x 1,9 x 1,0 cm.

Larimar odstraňuje zablokovanou energii v oblasti hlavy, krku a hrudníku, vytahuje bolest z těla přiložením na místa bolesti, uvolňuje zablokované tepny a ztuhlé klouby, pomáhá při problémech s chrupavkami.

 Larimar je duchovním kamenem, umožňuje hlubokou meditaci, spojení se světem andělů a jinými dimenzemi, pomáhá nalézt spřízněnou duši, léčí srdeční traumata i traumata z minulých životů. Odstraňuje strach a pocity viny. Uklidňuje při stresu. Přináší jasné a konstruktivní uvažování, tvůrčí schopnost a radostnou dětskou hravost. Ženám pomáhá naladit se na přirozenou ženskost a spojit se s přírodou. Likviduje geopatogenní zóny.

Těžba larimaru je extrémně problematická, nejen že ložisko je špatně dostupné, ale navíc leží v oblasti častých hurikánů, a tak není výjimkou, že těžba stojí i 5 měsíců v roce. Těží se pouze ručně, ručními nástroji, kdy těžaři sledují malou žilku a vysekávají její kousky (hezky jako ve středověku), žádné použití trhavin nepřipadá v úvahu. Tím je těžba drahá a také produkce není nijak velká. Nejlepší kousky se nacházejí 300 - 400 metrů pod zemí, což než se tam dotyčný svalovec prokope nějaký čas trvá. A když se tam konečně prokope, přijde hurikán, zaplaví doly a 6 měsíců nelze dělat nic. Pak se zjistí, že štoly jsou zničeny nenávratně. Toto vše přispívá  k menší dostupnosti a vysoké ceně tohoto jedinečného kamene. Vytěžené kameny se ihned rozřezávají na silnější pláty a zatřídí se dle kvality.

Znamení: ryba, rak, štír

Země původu: Dominikánská republika

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
ostatní
Úprava:
nevrtané
,
tromlované
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
7.77 €
doprava
Poštovné a balné: 5.08 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce5.08 €
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Rohačka materiál
  Katalogové č.: 4700590
  Počet zobrazení: 76x
  Vloženo: 13.1.2014
  Počet udělených: 1x