Domů Zboží Od Zareta

Měděnomosazné kyvadlo

499 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby
Platba bankovním převodemPlatba bankovním převodem

Další zboží od Zareta

Katalogové č.: 2134304
Zobrazení: 12x
Vloženo: 2.11.2011
Počet srdcí: 10x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Měděnomosazné   -  2,6 x 1,5 cm,   Kovy - hliník, AG 925, prášková měď, prášková mosaz na hrotu kyvadla a horní straně,  Kameny -drobná záhněda, křišťál uvnitř měděného pláště   -  samočistící.  Závěs bižuterní řetízek mosaz a kulička goldstone  pro snadnější manipulaci. Délka i se závěsem  - 21,5 cm.   Energie - orgonit vyzařuje andělskou energii, více na mém profilu.

Stříbro  je zrcadlem duše a stimuluje vidění sama sebe. Tento pohled je bez odsuzujících postojů, s trpělivostí a vytrvalostí. To pomáhá zvyšovat vnímání a regulovat emocionální a intuitivní energii. Stříbro poskytuje velmi silné spojení mezi fyzickou a astrální rovinou je ujištěním, že člověk může vždy z astrální roviny zpět domů. Posiluje tzv. Stříbrnou šnůru a snižuje podvědomý strach z nemožnosti návratu po astrálním cestování. Tvárnost stříbra způsobuje ohnutí energie, dokonce se může stát kruhovou napomáhá plnému otevírání čaker, které stimuluje, aktivizuje a pročišťuje.  Stříbro pomáhá tělu na buněčné úrovni se zbavit všech toxinů a pročišťuje tělo.  Energie měsíce, jemná, lehká,  přesto silná.

Záhněda -kámen harmonie. Jako kouřově hnědý křišťál vnáší nejsilnější světelnou energii do pozemského života a do hmoty. Zároveň jejím prostřednictvím poznáme, že všechny projevy hmoty vznikly zhuštěním světelných vibrací a jsou tedy světelného původu. Usilujeme-li o duševní rozvoj, ale přesto stále silně lpíme na hmotě, může mnoho léčitelů používat záhnědu jako cenného a účinného pomocníka proti skleslosti a depresím. Moderní prameny doporučují záhnědu v terapii intoxikací, zejména pak při infekčních chorobách a při terapii jejich následků. Má prý také dobrý vliv jako prevence proti následkům ozáření. Celkově stimuluje a tonizuje, s jistým specifickým účinkem na orgány dutiny břišní a na genitálie. Odstraňuje nervozitu, posiluje schopnost koncentrace - symbol symbiózy, pomáhá dosáhnout harmonii, opustit a oželet vše, co nás zatěžuje, je oporou těm, kdož se těžce vyrovnávají s materiálním světem. Zahání strach a dodává sílu při rozhodování. Uzemňovací a ochranný kámen, pohlcuje elektrosmog, podporuje detoxikaci, potlačuje noční můry, zvyšuje soustředění a pomáhá při potížích s komunikací. Očišťuje mysl při meditaci, čistí a harmonizuje základní čakru. Zmírňuje bolesti, pomáhá při infekčních nemocích a rakovině. Posiluje krevní oběh. Léčebné užití: proti bolestem, zejména bolestem hlavy, mírní stres, uklidňuje nervovou soustavu, léčí kyčle, nohy a záda. Harmonizuje množství tekutin a minerálů v těle. Pomáhá při chemoterapiích.

Křišťál je nejuniverzálnější, nejléčivější kámen na naší planetě, s výbornou schopností zesilovat energii. Pohlcuje, ukládá, reguluje, uvolňuje a odblokovává energii. Křemen odstraňuje svalové křeče a chrání před radiací. Vytváří elektromagnetické vlny a odstraňuje elektrostatický náboj. Pokud držíte v ruce křemen, vaše biomagnetické pole (aura) se zdvojnásobí. Křemen také zesiluje léčivé a duchovní energie, které potřebujeme k uzdravení nebo splnění duchovního úkolu. Čistí a uzdravuje tělesné orgány a vyšší těla člověka. Vede k hlubokému pročištění duše a spojení duševní dimenze s myslí. Zvyšuje duševní schopnosti, používá se při meditaci, kdy odfiltrovává všechny rušivé vlivy. Pomáhá soustředění, a uvolňuje zablokovanou paměť. Křemen je výborný spořič energie, a připevněný krystal k palivovému systému automobilu, dokáže snížit jeho spotřebu paliva. Křemen se vyskytuje v mnoha přírodních barvách, nebo se přibarvuje uměle. Různé barvy mají další specifické vlastnosti, stejně jako rozličné tvary krystalů.

    Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
    Menu
    --