NABERTHERM N 100

Elektrická keramická komorová pec typu NABERTHERM N 100

Nabízíme veškerý sortiment Nabertherm, ale i jiných výrobců keramického vybavení za nejlepší ceny na trhu. Kontaktujte mne.

http://www.artkeramika.cz/shop/399.jpg

Přednosti komorových pecí Nabertherm "N": vytápění z pěti stran pro dobré rozložení tepla v peci topné prvky jsou natažené na keramické nosné trubce, díky tomu je zaručeno vyzařování tepla bez překážek topné prvky v nejlepší kvalitě, optimální tloušťka drátu a délka pro dlouhou životnost speciální uspořádání topných spirál pro optimální rozložení teploty ochrana topení ve dně pokrytím deskami z karbidu křemíku s rovnou pokládací plochou tichý provoz topení s polovodičovým spínacím relé přesný teplotní průběh díky rychlému taktování spínání vysoce kvalitní termočlánek Pt-Rh-Pt nepodléhající opotřebení nucené odpojení kontaktním dveřním spínačem vícevrstvá izolace, vnitřní vyzdívka z lehčených žáruvzdorných cihel a speciální zadní izolace pro malou spotřebu samonosná a nezničitelná konstrukce stropu, zděná jako klenba plášť pece s dvojitými stěnami pro nízké povrchové teploty, postranní plechy ze strukturované ušlechtilé oceli (N 100 - N 300) elegantní design solidní dvouvrstvá dvířka s utěsněním (cihla na cihlu), žádná vláknitá utěsnění se snadným opotřebováním (N 100 - N 300) dvířka nastavitelná a uzamykatelná visacím zámkem ekologická povrchová úprava konstrukce pece práškovým vypalováním s dlouhou životností plynule nastavitelný otvor přívodu vzduchu otvor odpadního vzduchu ve stropu pro dobrou cirkulaci v prostoru pece dodávka včetně komínku k připojení trubky odpadního vzduchu ( 80 mm) dodávka včetně podstavce (od N 440 a dalších modelů se výroba podstavce nepředpokládá) ochrana před korozí a nízká vnější teplota pomocí zadního větrání a dvojitému plášti vytápěné dno je zakryto a chráněno keramickou deskou s možností jednoduchého odejmutí velké ruční držadlo na dveřích zdravotně nezávadné izolace s dlouhou životností (žádné vláknité materiály) dveře je možno lehce a široce otevřít nastavitelný uzávěr dveří přivzdušňovací šoupátko pro regulaci chladícího vzduchu nohy jsou odnímatelné a snadno montovatelné bezpečnostní značka GS pro prověřenou bezpečnost, CE minimální údržba pověstná Nabertherm kvalita záruka 36 měsíců (nevztahuje se na topné spirály) Výbava na zakázku: závěs dveří vlevo průzor pro kontrolu výpalu ve dveřích regulace přivzdušňovací a odvzdušňovací klapky vícezónová regulace ventilátor pro přivzdušnění pece pružná odvzdušňovací hliníková hadice odkládací nástavec pro sušení zakládací stojan pro vysokozdvižný vozík výkonnější regulátor stěhování na místo určení za rozumnou cenu podstavec ve zvláštní výšce nebo na kolečkách Základní výbava: pokročilý automatický regulátor pece B 130, funkčně odpovídá modelům TC 60/TC 304 polovodičové spínací relé k ovládání topení pece (pro N 100 - N 300) dvojitá stěna pro nízké povrchové teploty

 

O mém přístupu ke keramice a vybavení , stejně tak
jak se dívám na tvar a kde čerpám inspiraci, jsem už psal.

 

velky_obrazek


Jinak jak z tabulky vidno, mohu nabídnout takovou pec či stroj o jaký by jste měli zájem, proto mne v případě zájmu kontaktujte vnitřní poštou a vystavím vám  stroj dle vašich požadavků na míru.

http://www.keramickepece.cz/images/naber/Top16R.jpg

 

Nerad bych tu zaplnil web harampádím, které na první pohled vypadá stejně.

Děkuji za pochopení a těším se na naši komunikaci.

 

 

K peci si je možno dokoupit vypalovací pomůcky (SET). Doporučené vypalovací pomůcky (SETY): (((SET N 100 +/H zahrnuje: 4 desky a 15 podpěrek, SET N 150 +/H zahrnuje: 4 desky a 18 podpěrek, SET N 200 +/H zahrnuje: 5 desek a 21 podpěrek, SET N 300 +/H ** zahrnuje: 10 desek a 24 podpěrek, SET N 440 +/H ** zahrnuje: 10 desek a 30 podpěrek, SET N 660 +/H ** zahrnuje 8 plátů a 50 podpěrek , ** dvě desky na patro Výbava komorových pecí N na přání: zavírání přivzdušňování časovačem, zavírání přivzdušňování regulátorem C... , zakládací stojan pro vysokozdvižný vozík, pozorovací kukátko ve dveřích, vícezónová regulace (pouze s reg. C...), spec. výšky podstavce, apod.

 

 

Omlouvám se předem za možné chyby v aktuálnosti zboží. Pohybuji se po trzích a jezdí mi i přímo do hrnčírny zákazníci a tak může nastat jistá prodleva v označení prodaného zboží. Prosím i o pochopení s rychlostí... více »
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
kov
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
5819.87 €
doprava
Poštovné a balné: 39.34 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce39.34 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 3 týdnů * K odeslání: 12.4.2018 Dostupnost: do 3 týdnů Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: hrnčíř
  Katalogové č.: 951066
  Počet zobrazení: 324x
  Vloženo: 8.7.2010
  Počet udělených: 4x