Domů Profil prodejce hrnčíř
Tomáš Macek
  • aktivní prodejce od r. 2009
    Reaguje na objednávky obvykle do 8 hodin.
  • Maršov, ČR
  • 926 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (209) 100%
Nadšenci: 1262
Aktivita: aktivní
Prodáno: 926
Registrace: 23.4.2009
Město: Maršov
Stát: ČR
Důležitá informace: Omlouvám se předem za možné chyby v aktuálnosti zboží. Pohybuji se po trzích a jezdí mi i přímo do hrnčírny zákazníci a tak může nastat jistá prodleva v označení prodaného zboží. Prosím i o pochopení s rychlostí odesílání zakázek, častěji, než 2x týdně to většinou nezvládám. Díky za pochopení, Tomas

hrnčíř

/ Prodávající

Jsem plátce DPH.

Jsem člověk, jehož hlavním zdrojem příjmů je keramika. A to už od minulého tisíciletí, přesněji od léta páně 1995 :-)

Prošel jsem od primitivních začátků, přes změny technologií až k dnešní podobě, kde se ovšem nehodlám zastavit. Kromě toho, že jsem založil první keramický portál na netu a vydal jednu knihu o keramice se taky rád potloukám po skalách. Objevil jsem a zprovoznil jednu maličkou lezeckou oblast, jménem Amálka. A to není pohádka, to je fakt.  Orolínova hrana- Velký  Rabštejn

Čas od času vyměním řemeslo za jiné, hlavně z důvodu dobytí baterek a načerpání inspirace. Celý atelier jsme si zbudovali na zelené louce, uprostřed lesů. Zbudovali jsme i pec na pálení dřevem pro následnou kreativní tvorbu.

Kromě prodeje v galeriích a kamenných obchodech prezentuji své výtvory na hrnčíčských trzích a výstavách. Spolupracuji i s dalšími keramiky na propagaci a rozvoji keramického řemesla.

 

Můj kreativní svět: hrnčíř from Fler TV on Vimeo. + komentáře

Jinak přeji příjemné pobytí v obchůdku

Creative Commons License
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

 

 

 

 

Další výtvory z ateliéru na Šmelcovně naleznete pod profilem ARTkeramika

 

Prohlášení pro odběratele:

 

Vše je ve shodě s nařízeními  č. 1935/2004 Sb. Atestováno na těžké kovy i senzoriku. Více na vyžádání. Originály uloženy v atelieru.

 

O mémpřístupu ke keramice a vybavení , stejně tak
jak se dívám na tvar a kde čerpám inspiraci, jsem už psal v Blozích.

A nakonec Vám prozradím, že vše nedělám sám, nýbrž za dohledu šéfa. Dak von Thermanec je pevně všema čtyřma na zemi a tak nám to klape.

Komín jedné z našich pícek.

Způsob dopravy
Česká pošta Poštovné včetně balného, ovšem myšleno za jeden kus, pokud bude kusů v objednávce více, múže se cena lišit. Vše se odvíjí od ceníku České pošty. Balíky se posílají jako křehké. Vždy je lepší zásilku přebrat. Někdy dokáží zaměstnanci pošty divy. Baleno v krabici, bublinkové folii a fixováno mirelonem, polystyrénem, střiží či fixační pěnou, dle druhu sortimentu.Doklad přibalen v krabici. Jinak je možno si domluvit osobní převzetí, buďto přímo v dílně, nebo se pohybuju často na trase Brno - Kuřim - Tišnov - Blansko. Ceny přepravného do zahraničí se řeší dodatečně individuálně.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od hrnčíř

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--