Náhrdelník s peridotem a tangerin křišťálem

Vše kolem se ukládá do zimního spánku, ale Vy si chcete udržet příjemné množství enenergie? Chcete vnímat více napojení na svůj nevyčerpatelný zdroj energie? Vezměte si na podporu tento přívěsek a budete nezastavitelná ) .
Tangerin křišťál má na sobě přirozenou vrstvu oxidů železa a v jeho společnosti se budete cítit plná života a s

Náhradelník je dlouhý 70 cm (délka bez přívěsku), přívěsek je vytvořen z mědi, peridotu a tangerin křišťálu, korálky jsou z peridotu.

Každý přívěsek je nejdříve ručně modelován a poté je na 12 - 48 hodin ponořen do galvanizační lázně, kde se elektrochemickou cestou pokovuje. Poté je přívěsek vybroušen a vyleštěn do své finální podoby, ošetřen patinou a ochrannou vrstvou.

Každý z přívěsků je jedinečný, ten Váš bude zaručeně originální kousek.

Všechny naše produkty balíme do přírodě přátelských materiálů, maximálně recyklovatelných, protože nám záleží na životním prostředí.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tangerin křišťál - působí silně na druhou čakru, napojuje nás na náš vlastní zdroj energie, pomáhá přijímat změny a celkově život tak, jak přichází. Je skvělým pomocníkem při řešení či přijímání tramatických situací, umožňuje nám nechat minulost minulostí a žít dál (aniž bychom něco potlačili do nevědomí). Kdykoliv máte pocit, že jste se dostali do dramatické situace (třeba se Vás někdo do dramat snaží vtáhnout), vezměte si tangerin křišťál a on Vám pomůže vystoupit z husté a těžké energie. A třeba navečer, kdy se po těžkém dnu vrátíte domů, tangerin je skvělým průvodcem při relaxaci a načerpání sil, pomůže Vám vrátit se opět ke svému zdroji.

Peridot je kamenem, s nímž se cítíme lépe. Pokud ho máme ve svém elektromagnetickém poli, zlepšuje tok energií a vyrovnává výkyvy emocí a nálad, chrání před vnějšími vlivy. Otevírá srdeční čakru, ladí nás na vibrace soucitu a lásky. Pomáhá se změnou  zlozvyků.

Měď je minerál, ale i vzácný kov, který je zasvěcen planetě Venuši a ve starých kulturách byl posvátný pro většinu bohyň lásky. Ačkoliv pracuje se všemi čakrami, nejsilněji působí v čakře srdeční, je to minerál, se kterým se cítíme lépe, protože působí na emoční vyrovnanost, učí nás naslouchat více srdce než hlavu. Měď přitahuje štěstí a peníze do našich obchodních záležitostí. Tradičně se do domu umísťovaly měděné mince, aby přinášely obyvatelům domu štěstí.

Měď je skvělým vodičem energie, od elektřiny po energie z vyšších rovin našeho bytí. Měď zlepšuje proudění prány v našem těle, zlepšuje spojení se Zemí. Měď dokáže přenášet a zesilovat myšlenky, a to i na dlouhé vzdálenosti. Jejích vlastností lze využít při uvolňování energetických bloků, které se projevují jak na emoční a mentální úrovni, tak i jako fyzické disharmonie.

Na všech úrovních je měď všestrannou léčitelkou, díky své přirozené vodivosti může harmonizovat tělesné energie, čistit boky a nerovnováhy. Léčí energetické pole toho, kdo jí má u sebe, detoxikuje systém (doporučuje se nosit přímo na kůži). Ulevuje od revmatismu, artritidy, pocení rukou a nohou (vhodné jsou prsteny a náramky). Měď udržuje zdraví a zlepšuje metabolismus, takže pomáhá udržet zdravou váhu. Působí preventivě proti nevolnostem při cestování, i u dětí.  Nošení mědi přitahuje lásku a zvyšuje plodnost, což souvisí s výše zmíněnou schopností mědi přitahovat štěstí i peníze, protože obecně zvyšuje magnetismus toho, kdo jí nosí u sebe.

Jednou ze skvělých vlastností mědi je, že zesiluje energii ostatních krystalů, takže šperk z mědi nese hodně silné vibrace minerálu, který je do něj použit.  Zároveň měď, pracující se smyslnou a zemitou energií Venuše dokáže perfektně uzemňovat, tedy všechny účinky minerálů ve šperku pomůže aplikovat do našeho života ve všech jeho vrstvách.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
křišťál
,
ostatní
Styl:
extravagantní
,
přírodní
Určení:
ženy
Materiál:
měď
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
59.95 €
doprava
Poštovné a balné: 3.86 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce3.86 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 18.7.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 1 dne od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Crystal Grid Design
  Katalogové č.: 8916526
  Počet zobrazení: 30x
  Vloženo: 12.10.2017
  Počet udělených: 8x