Náhrdelník z Kristovy krve

Náhrdelník z krevelu

obvod / váha
44-47cm / 49,3g
velikost kamenů
6mm, 8mm, 10mm
materiál
heliotrop / stříbro 925
očista kamenů
pod proudem vody
nabíjení kamenů
na slunci
čakra
1. čakra - Múládhára
2. čakra - Svádhišthána
4. čakra - Anáhata
astrologické zmanení                          
Beran, Ryby, Váhy, Býk
léčebné účinky
čistí krev, játra, střeva, ledviny, slezinu a močový měchýř, zvyšuje imunitu, lymfatický systém, metabolismus, leukémie
duchovní rovina
ochraňuje, uzemňuje, dodává odvahu, uklidňuje mysl, zvyšuje intuici a kreativitu

Krevel: jak už napovídá jeho název odkazující na slovo "krev", jedná se o vynikající čistič krve s obrovskou léčivou mocí. Odedávna se věří, že tento kámen má mystické a magické vlastnosti. Údajně dokáže ovlivňovat počasí, propůjčuje schopnost zahánět zlo spolu se všemi nedobrými silami a usměrňuje duchovní energii. V dávných dobách byl krevel považován za "zvukové orákulum" - udílel prý hlasité rady svému majiteli. Každopádně však zvyšuje intuici i kreativitu. Vynikající uzemňovací a ochranný kámen. Krevel udržuje v dostatečné vzdálenosti nežádoucí vlivy, podněcuje snění a slouží jako účinný zdroj nových sil.

Duchovní rovina: dodává odvahu a učí, jak se vyhýbat nebezpečným situacím pomocí strategického uvažování a přizpůsobivosti. Povzbuzuje k nezištnému a idealistickému jednání. Současně napomáhá k poznání, že po každém období chaosu přichází transformace. Krevel nám pomůže získat rohodnost k okamžitému činu. Uklidňuje mysl, zahání zmatek a posiluje schopnost rozhodování. Vyčerpané mysli dokáže dodávat nové síly. Rovněž pomáhá přizpůsobit se nezvyklým situacím. Pomáhá uzemnit srdeční energii. Snižuje podráždění, agresivitu a netrpělivost. Napomáhá přenést spiritualitu do každodenního života.

Léčebné využití: dokáže pročistit energii a zvýšit imunitu vůči akutním infekcím. Podněcuje fungování lymfatického systému a metabolické procesy. Dodává sílu ve chvílích tělesného vyčerpání, čistí krev, játra, střeva, ledviny, slezinu a močový měchýř. Blahodárně působí na bohatě prokrvované orgány. Reguluje a podporuje krevní oběh. Omezuje tvorbu hnisu a neutralizuje překyselování organismu. Pomáhá při leukémii, lze ho použít i při léčbě dědičných chorob. Egypťané ho používali k vyřezávání nádorů. Čistí nižší čakry a udržuje jejich energii v rovnováze. Nosí se trvale až do úplného vyléčení.


free counters

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
přírodní
Minerály a ostatní:
jaspis
,
ostatní
Určení:
ženy
Materiál:
stříbro
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
38.72 €
doprava
Poštovné a balné: 5.81 €
Platba předem
Česká pošta - balík cenný5.81 €
Možnosti platby:
  • PayPal
pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 19.12.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
 
 
Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Probuď se
Katalogové č.: 9133458
Počet zobrazení: 12x
Vloženo: 13.12.2017
Počet udělených: 3x