Náramek amazonit howlit achát onyx měsíční kámen
Od ledna bude z důvodu narození miminka pouze doprodej stávajícího zboží.

Při výběru náramku věřte vlastní intuici. Jednotlivé kameny působí na všechny z nás bez rozdílu. Uvedená znamení jsou pomůcka, například pokud vybíráte dárek, nikoliv nutnost, že si musíte vybrat zrovna ten nebo ten náramek.

Náramek z minerálů amazonit, howlit, fialovýachát, onyx a měsíční kámen. Stříbrný přívěsek s tlapkou (přívěsek je možné na přání vyměnit nebo zaslat náramek bez přívěsku). Velikost minerálů je 8 mm. 

Modré drahokamy jsou barvou pravdy, míru a mládí. Vyvolávají pocity pohody a klidu.

Fialové, purpurové a levandulové drahokamy jsou považovány za exotické kameny. Fialová je symbolem pro magii, tajuplné záhadné světy. Navozují klid a mír, dodávají energii, pomáhají zdolávat životní překážky a navrací pohodu do života.

Bílé drahokamy jsou znakem čistoty, nevinnosti a laskavosti. Zajišťují jasnou mysl a usnadňují nové životní začátky.

Černé drahokamy symbolizují stabilitu a spojení se zemí. Okolo svého nositele vytvářejí dojem respektu a nedostupnosti. 

Obvod 17 cm. Náramek je možné upravit podle Vaší velikosti. Do poznámky k objednávce napište pevný obvod Vašeho zápěstí. K Vaší velikosti přičítám 1 cm tak, aby byl náramek o něco volnější. Koupit můžete i náramek bez přívěsku.

Náramek zasílám očištěný a energeticky nabitý.
Nákupem přispíváte 20 Kč na opuštěné pejsky a kočičky.

Náramek vhodný k dodání životní harmonie, rovnováhy, vyrovnanosti a klidu. Přitahuje lásku a upevňuje vztahy, zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu, odstraňuje stres, strach, obavy, pomáhá s vlastním sobectvím, pomáhá budovat lidský charakter. Snižuje emocionální nestabilitu a pomáhá k vnitřnímu růstu.

AMAZONIT  kamenem odvahy a pravdy. Používá se k hledání sebe sama, objevení vlastní pravdy a k překonání strachu. Navozuje klid duše, pocit bezpečí, rovnováhu a harmonii. Pomáhá svobodně vyjadřovat myšlenky a pocity, stanovit hranice a sebekázeň.

Je mimořádně uklidňujícím kamenem, tiší nervový systém, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, rozptyluje negativní energie a rozpouští negativní bloky, zmenšuje obavy a strach, zvyšuje intuici, pohlcuje škodlivé záření z mobilních telefonů a mikrovlnných trub. Zajišťuje úspěch v riskantních krocích. Otevírá srdeční a krční čakru.

Je silný léčivý kámen pro komunikaci, který je obzvláště užitečný, pokud musíte někomu sdělit nepříjemnou Amazonit pomáhá vyrovnat emoce a zároveň dává fyzickou výdrž. Amazonit tedy umožňuje, abyste zůstali v klidu a bez emocí, i když jste v situaci, kdy může být nutné mluvit pravdu delikátní nebo nemilé věci, ztlumí zlobu ve vašem projevu. Amazonite je známý jako šťastný „kámen naděje „. Jeho používáním podpoříte vaše štěstí pro všechny vaše naděje a sny.

Amazonit vyrovnává ženskou a mužskou energii. Tím v nás podporuje laskavost a praktičnost. Amazonite je známý jako šťastný „kámen naděje„.

Léčebné využití: léčí osteoporózu, zubní kazy, udržuje v rovnováze metabolismus narušený blokací nervového systému, přináší úlevu při svalových křečích

Znamení zvěrokruhu: Vodnář, Rak, Panna

HOWLIT je kamenem všech znamení zvěrokruhu.

Účinky na duši

Howlit přináší klid do každodenních starostí člověka. Snižuje stres, ulevuje od vnitřní bolesti a potlačuje pocity hněvu. Rovněž pomáhá člověku bojovat s neklidem a vlastním sobectvím.

Otevírá cestu v komunikaci s vlastními negativními myšlenkami a emocemi a tak je umožňuje pochopit. Takto vede člověka s sebepoznání a sebepochopení. Ukazuje člověku jak pochopit všechno, co se kolem něj děje a následně se k tomu vyjádřit zejména po emocionální stránce.

Dodává také sílu emocionální dozrát. Odstraňuje nadměrný kriticizmus, drzost a ofenzivní chování a dovoluje člověku projevit taktní chování. Obecně se dá říci, že howlit pomáhá budovat lidský charakter.

Howlit rovněž podporuje kreativitu a stimuluje paměť. Zvyšuje chuť člověka na nové informace a učí trpělivosti. Probouzí pocity ambicí a pomáhá je naplňovat. Tyto vlastnosti využijí zejména lidé, kteří neustále něco odkládají a potřebují to dokončit.

Účinky na tělo

Howlit reguluje hladiny vápníku v organismu. Vápník je velmi důležitou součástí zubů a kostí. Proto se howlit stará zejména o zdraví těchto orgánů. Vápník však potřebuje člověk i ke správné funkce svalů, takže howlit působí příznivě na celý pohybový aparát.

Snižuje také svalové napětí a uklidňuje celé tělo. Pomáhá usnout a to zejména lidem, kteří příliš mnoho přemýšlejí a to jim brání ve spánku. Stimuluje sny a pomáhá člověku si je zapamatovat.

Howlit je rovněž velmi účinný v boji proti stresu. Odstraňuje bolest způsobenou stresem a stejně účinně pomáhá při poruchách navozených stresem, ke kterým patří zejména žaludeční vředy, bušení srdce a kožní problémy.

Účinky howlitu ocení i všichni, kteří trpí impulzivním přejídáním, které způsobuje nadváhu.

MĚSÍČNÍ KÁMEN

Užití: láska, ochrana, spánek, mládí, intuice, klid
Vlastnosti: receptivní kámen, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody.

Měsíční kámen se považuje za kámen nových začátků. Pomáhá člověku pochopit, že změna je k životu nezbytná a že všechno, co se děje se děje proto, že se má. Dodává člověku sílu a pomáhá jeho vnitřnímu růstu.

Velmi účinný je i při emocionálních potížích. Snižuje emocionální nestabilitu a stres, který negativně ovlivňuje každý aspekt života. Dovoluje člověku dostat pod kontrolu své emoce a namísto potlačení mu jejich pomáhá srozumitelně interpretovat a vyjádřit. Přináší celkovou harmonii a vyrovnanost, která je základem osobního štěstí.

Měsíční kámen také zvyšuje intuici, empatii a dodává inspiraci, čímž otevírá člověku nové možnosti. Pomáhá dosáhnout úspěchu ve všem, co člověk dělá a to zejména v lásce a v obchodě. Vhodný je i pro lidi, kteří mají problém věřit svým instinktům. Měsíční kámen má také schopnost odhalit ženskou stránku osobnosti a to jak u ženy, tak i u muže. Vyzdvihuje všechny ženské kvality a dovoluje jim ukázat v tom nejlepším světle.

Používá se ke zvyšování duševních schopností a rozvíjení věšteckého umění. Dodává odvahu k přijímání duševních darů. Je úzce spjat s Měsícem a intuicí, přitahuje lásku, úspěšně řeší problémy mezi milenci, zajišťuje klidný spánek, pomáhá při nespavosti, mírně ochranný zvláště na cestách, obnovuje a uchovává mladistvý vzhled a přístup, vytahuje na povrch věci uzavřené v podvědomí, uklidňuje rozbouřené city a přehnané emotivní reakce, vyvolává srozumitelné živé sny hlavně za úplňku, udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii, na čakře solar plexu ukáže staré nefunkční citové způsoby jednání a pomáhá je odstranit.

Léčebné využití: léčí horní část zažívacího traktu a citové napětí, které má na něho vliv, působí na reprodukční orgány, snižuje napětí při menstruaci, udržuje v rovnováze hormonální systém, zklidňuje hyperaktivní děti, detoxikuje, léčí problémy kůže, vlasů, očí, slinivky břišní a jater. Zvyšuje šanci početí, dohlíží na zdravý průběh těhotenství a porodu a podporuje také kojení. Dokáže pomoci při potížích v menopauze.

Znamení zvěrokruhu:Kozoroh, Vodná, Ryby, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír

ACHÁT odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění, síla, harmonie

Achát dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Nejnápadnějšími vlastnostmi achátu je harmonizace yin/yang energií, dodávání odvahy a uklidňování. V minulosti se používal ve vodě nebo v jídle, aby odstranil nemoci. Achát existuje v moha barevných provedeních, které se trochu odlišují svými vlastnostmi, ale obecně mají hlavní účinky stejné. Achát je kamenem síly. V antice se zasazoval do brnění, aby dával válečníkům sílu a odvahu. Achát je též výborným ochranným kamenem, zejména pro děti. Na úrovni emocí nám dodává odvahu, sílu, sebedůvěru a odstraňuje strach. Odstraňováním negativních energií čistí auru. Achát je odrůdou chalcedonu.

Léčivé účinky: pomáhá při problémech se zuby a se žaludečními problémy, účinkuje proti nespavosti, zlepšuje paměť a koncentraci, pomáhá čistit lymfatický systém.

Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Rak, Panna, Střelec,  Ryby, Váhy, Kozoroh, Beran, Býk, Lev

Planeta: Merkur 
Element: Především Země, ale např. ohnivý achát náleží Ohni
Čakra: Všechny acháty jsou vhodné pro všech sedm čaker

ONYX je ochranný krystal, který neutralizuje veškeré konflikty, ochraňuje život a dodává životní sílu. Je velkým pomocníkem v obtížných situacích a těžkých životních obdobích. Při mimořádných fyzických i citových vypětích pomáhá zachovat chladnou hlavu, klid a pozitivní přístup. Dodává ráznost, vytrvalost a nadhled při konfrontaci s negativními silami. Motivuje ke snaze stát se pánem svého osudu a poskytuje poučení z minulosti. Zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu.

Svému majiteli dodává sílu vyřešit a tím uzavřít staré problémy a podporuje umění odpouštět. 

Onyx má velký vliv na současný život, prosvětluje ho, ukazuje správný směr a odstraňuje strach a obavy z neznámého. V těle udržuje rovnováhu energií jing a jang.

Léčivé účinky: působí proti kazivosti zubů, zpevňuje kosti, léčí krevní poruchy, odstraňuje „neklidné nohy“, posiluje a léčí kůži, vlasy a nehty, zbystřuje zrak a sluch, zklidňuje nervovou soustavu, hojí rány a jizvy po operacích, zmírňuje bolesti srdce, prokrvuje nohy a ruce, chrání před plísňovým onemocněním

Znamení zvěrokruhu: Lev, Panna, Kozoroh

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
achát
,
onyx
Styl:
elegantní
,
romantický
Určení:
ženy
Materiál:
stříbro
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: veru.
Katalogové č.: 9508122
Počet zobrazení: 21x
Vloženo: 25.4.2018
Počet udělených: 5x