Náramek vyrobený z kuliček několika druhů minerálních kamenů sladěných do modré barvy - lapis lazuli, modrý aventurín, apatit, modré tygří oko.
Průměr kuliček 8 mm, doplněno korálkem z chirurgické oceli. Navlečeno na silném elastomeru.
Vnitřní obvod cca 18 cm - lze upravit.
Lapis lazuli: kámen intuice, koncentrace a soustředění.
Pomáhá při učení i následných zkouškách. Zároveň jako modrý kámen je vhodný ke zklidnění při stresu, vzteku a rozčilení.
Lapis lazuli je hornina, protože se skládá z několika minerálů - např. modrého lazuritu, sodalitu, pyritu, kalcitu. Toto složení minerálů je proměnlivé a závisí na něm výsledná barva kamene.
Astrologie: Střelec, Panna, Kozoroh, Vodnář, Ryby

Modrý aventurín: kámen sebekázně a vnitřní síly, který nám pomáhá jasně se rozhodovat, převzít plnou odpovědnost za svůj život i vztahy.

Apatit: kámen motivace
Apatit zvyšuje sebevědomí a sebedůvěru, a to zejména tím, že si dokážete lépe propojit všechny souvislosti a pochopit, co se kolem vás děje.
Zároveň pomáhá jako kámen krční čakry lépe a srozumitelněji se vyjadřovat.
Astrologie: Panna, Vodnář
