Náramek ze Sugilitu Hematitu a Achátu

léčení, moudrost, spiritualita, energie, psychika

Sugilit je velmi vzácným drahým kamenem, je to jeden z hlavních kamenů lásky. Dokáže vnést světlo a lásku i do nejčernější situace. Přináší pozitivní myšlení. Vyhání z těla veškerou negativní energii a vnáší do těla i ducha silnou léčivou energii. Vhodný k meditaci.

Léčebné užití: pomáhá při překonávání dyslexie.
Blahodárně působí na lidi s rakovinou, neboť dokáže citlivě odstraňovat duševní zmatky a potlačuje zoufalství. Rozhání bolesti hlavy a nepříjemné pocity. Pomáhá při epilepsii a motorických problémech. Uvádí do souladu nervy a mozek. Čistí srdeční a lymfatický systém. Potlačuje pocit lítosti, smutku a strachu.

odvaha, síla, léčení, dlouhověkost, láska, ochrana, úrodnost půdy, uzemnění

Achát je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu, podporuje sebedůvěru, posiluje soustředění. Pomáhá překonávat negativní pocity, zahořklost, vnitřní zlobu, odstraňuje vnitřní napětí. Navozuje pocit bezpečí a jistoty, posiluje lásku a dodává odvahu k hledání lásky nové, pomáhá při citových zklamáních. Stabilizuje auru, ruší a přetváří negativní energie. Výborný ochranný kámen pro malé děti.

Léčebné využití: pomáhá předcházet střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, napomáhá léčbě očí, žaludku a dělohy. Pomáhá  očistit lymfatický systém, slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a pomáhá jejich léčbě.

léčení, uzemnění, ochrana, zlepšení paměti

Hematit zvláštní, okouzlující, stříbřitě šedý, těžký kámen, jenž je mocný ve vytahování nemocí z těla, uzemňuje, ochraňuje, uvádí do rovnováhy tělo, mysl i ducha. Odstraňuje vše nepříznivé a zabraňuje negativním energiím vstupovat do aury, nastoluje klid, mír a harmonii. Zvyšuje sebevědomí, schopnost přežít a pomáhá ženám překonat plachost.

Přispívá k soustředění, zlepšuje paměť (obzvláště účinný na matematiku a technické předměty). Pomáhá překonávat různá omezení, které si majitel sám stanovil, pomáhá bojovat s přejídáním, kouřením a dalšími špatnými návyky.

Léčebné využití: zastavuje krvácení, udržuje zdravý stav krve a léčí všechny nemoci spojené s krví, vyhání z těla horečku, léčí oběhové problémy, podporuje činnost ledvin, ukládání železa, tvorbu krvinek. Léčí křeče v nohou, pomáhá rovnat záda a působí příznivě i při zlomeninách. Zahání úzkost a nespavost.

Velikost náramku 17 - 18,5cm (lze na přání upravit)

Průměr korálků ze Suglitu 6mm, Hematitu šedého 4mm a Opálu 4mm

Energetický náramek je navlečen na pevné pružince

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
drahé kameny
,
hematit
,
opál
Styl:
romantický
,
přírodní
Určení:
ženy
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
6.65 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 3 dnů * K odeslání: 23.11.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 3 pracovních dnů od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Libušiny korálky
  Katalogové č.: 9497625
  Počet zobrazení: 20x
  Vloženo: 20.4.2018
  Počet udělených: 7x