Orgonfín duhový - orgonitový delfín

"Orgonfín" je unikátní osobní talisman - plastika delfína s orgonitem obsahujícím krystal křišťálu a další polodrahokamy uvnitř a povrchem z jemného hřejivého ovčího rouna vytvořeným technikou suchého plstění. Je něžný a jemný jako živé delfíní mládě..


Jak Orgonfín působí a k čemu je vhodný?
Delfínek - Orgonfínek je velmi příjemný na pohled i na dotek, vhodný jako osobní talisman na zvoleném místě Vašeho domova, nebo i jako Váš osobní ochránce a talisman na cesty. Také může být ochráncem a tichým přítelem - pomocníkem pro těžké chvíle, napomáhat soustředění v meditaci, být společníkem a oporou při terapeutické práci či výuce..
Transformuje energii, pomáhá uzdravovat, zvyšovat vibrace, chránit Vaše energetické pole, čistit emoce..Zlepšuje atmosféru a náladu v místnosti. Mění kvalitu spánku a snění. Často přináší více zapamatovaných snů, tiší noční můry.. Snižuje negativní dopady geopatogenních zón na lidské zdraví.  Energetický dosah těchto účinků se liší kus od kusu a je individuální, obvykle působí dle mých pozorování pozitivně na člověka do vzdálenosti  5 - 10 m.  Umístění v ložnici je vhodné, vzdálenost od lůžka se doporučuje zkracovat postupně.


Osobní charakter a zacílení
Inspirováno delfíny a jejich typickými charakteristikami. Vytvářeno vždy po dohodě cíleně pro konkrétní osobu, možno též jako exkluzivní originální dárek pro osobu blízkou.
Výběr krystalů a drahých kamenů do vnitřeního orgonitu dovedu navrhnout - osobně zacílit na základě jména a data narození s přihlédnutím k případnému zadání, jaké přesné poslání by měl orgonfín pomáhat plnit. Pracuji mj. na dálku s kyvadlem.


Jaká je výhoda orgonfína oproti mnohem levnějšímu běžnému orgonitu?
Orgonfín je hřejivý, jemný a heboučký na dotek, přímo láká k dotýkání..potěšení z doteku zesiluje pozitivní působení orgonitu uvnitř. Ovčí rovnou vrací zpět Vaše tělesné teplo - takže orgonfín dělá dojem, že hřeje sám..
Tím, že navozuje dojem živého mláďátka, vytvoříte si k němu silnější vztah.. a jako opravdový přítel, pomocník Vám pak dokáže ještě silněji než samotný orgonit pomáhat plnit Vaše přání..
Tvar a podoba není vůbec náhodná - delfíni jsou mistři a učitelé - i na dálku, i v symbolické podobě..
Orgonfín je především příležitost, výzva a podpora Vašeho osobního růstu, seberalizace, tvořivosti.. má schopnost odstartovat úplně novou etapu Vašeho života. 

Detaily ráda doplním na dotaz - kontaktujte mne prosím.

Co je uvnitř?  Použitý materiál:

Energetické "srdce" - malý orgonit ve tvaru delfínka obsahující velmi kvalitní krystal křišťálu a drahé kameny ve skladbě dle potřeb klienta, dále piliny mědi a mosazi, pravé plátkové zlato 23,6 karátů, odlit je z křišťálové šperkařské pryskyřice.

"Srdce" orgonfína je opleteno mnoha metry měděného drátu, který tvoří kostru těla. Tělíčko je následně vyplněno bílým přírodním ovčím rounem. Povrch je filcovaný zasucha jehlou ovčím rounem Merino, detaily filcované barvenými česanci Merino vlny s příměsí hedvábných vláken.  Část barveného rouna pochází z chráněné dílny IGNIS.

Délka: cca 20 cm

Energetický dosah: 5 -10 m, u každého kusu testuji a sdělím

Barevnost: může být dle fotky (modelem byla "jarní" orgonfínka Debby - pojmenovaná podle skutečné delfínice žijící volně v severním Jadranu), případně pozměněná po vzájemné dohodě s klientem. Přejete-li si jiné barvy, zpracuji a pošlu napřed malovaný návrh respektující Vaši představu.

Termín: aktuálně jaro 2013: cca 5 týdnů od objednání - je to práce na desítky hodin...

Balení, co je ještě v ceně: orgonfíny balím do kavlitních plastových dóz, součástí ceny je cílený návrh, příp. návrh barevnosti povrchu, podrobná fotodokumentace z procesu tvorby a detailní popis vlastností použitých drahých kamen i účinků a dosahu hotového orgonfína.

Orgonfíny vytvářím na zakázku od r. 2010, u svých spokojených majitelů je nyní již 10 originálů..  Těším se na Vaše přání, dotazy a komentáře, Děkuji!

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
romantický
,
hravý, veselý
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Orgonity Silmarino
  Katalogové č.: 2055814
  Počet zobrazení: 1297x
  Vloženo: 7.10.2011
  Počet udělených: 188x