Orgonitová pyramida s Jaspisem

Co je to orgonit?

Orgonit je transformátor, který přeměňuje negativní energii na pozitivní. Je tvořen směsí organické hmoty,která obsahuje krystalickou mřížku. Její funkce je, že do sebe natahuje negativní energii (elektrosmog). Další složka je anorganická , která se skládá z kovových částic (železo, hliník, meď, mosaz, bronz). Její funkcí je tvořit „překážku“ pro orgon a ten se od částic (kousků) chaoticky odráží, čistí a zrychluje. Uvnitř orgonitu je vložen křišťál, který působí jako katalyzátor, který urychluje výměnu energií. Negativní energii odebírá a pozitivní energií vás nabíjí. Do orgonitů přidáváme léčivé minerály, které nejen, že zvyšují a zkvalitňují pozitivní energii, ale zároveň je orgonit obohacen o  léčivé účinky těchto minerálů.

Orgonit pracuje nepřetržitě.

Energie z orgonitů blahodárně působí na každého, kdo je v jeho dosahu. Pročišťuje prostředí od negativních energií, emočních problémů a elektrosmogu. Navozuje harmonii jak ve fyzickém tak v duševním stavu. Veškeré živé organismy v dosahu orgonitu velmi dobře prospívají.

Orgonit čistí vše, co čistit potřebuje (emoce, sny). U citlivějších jedinců dokáže spustit i očistné procesy na tělesné úrovni (bolest hlavy apod.)

Nebojte se do pár hodin vše vymizí, orgonit se ladí na vaše vibrace.

Pokud intenzivně pracujete na nějaké změně ve svém životě, máte nějaké cíle a přání, chcete, aby Vám orgonit pomohl s něčím konkrétním, pak Vaše soustředěná energie a záměr může působení orgonitu zesílit.

Orgonity nenahrazují lékařskou či léčitelskou ani jinou odbornou péči, ale mohou významně podpořit procesy uzdravování a obnovy harmonické funkce lidského organismu.

KŘIŠŤÁL

Díky své jedinečné spirálové krystalické formě je nejúčinnějším léčivým krystalem a nejsilnějším zesilovačem energie na této planetě. Nachází se po celém světě. Pohlcuje, ukládá, uvolňuje a reguluje energii. Kromě toho ji dokáže výborně odblokovávat. Křišťál je nejdokonalejší léčivý kámen a lze jej užít při řešení jakéhokoli problému.

Jaspis

Přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Chrání před fyzickými i duševními riziky, pohlcuje negativní energie, dodává odvahu k naplnění všech záměrů, pomáhá při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnosti, podporuje rychlé uvažování a představivost, potlačuje touhy a rozmary, přivolává štěstí. Odráží negativitu zpět původci. Uklidňuje rozbouřené city. Pozvedává krásu a půvab. Přináší zdraví a sílu. Snižuje horečky, čistí oběhový systém, játra, cévy, krev, odstraňuje bloky.

Umístění

Umístit je můžete kdekoliv v bytě. V blízkosti televize, počítače, na pracovní stůl, ke kytičkám, na parapet, nebo třeba na noční stolek ale NIKDY ne nad vaši hlavu! Tam je místo pro vašeho Anděla Strážného:).

Orgonity tvořím s láskou a záměrem najít si svého konkrétního majitele, kterému pomůže na své cestě k sebepoznání. Každý orgonit osobně aktivuji kyvadlem za pomocí energie SHAMBALLA.

SHAMBALLA v sobě slučuje univerzální životní energii, Mahatma energii - neboli "JÁ JSEM". Energie Nanebevzatých Mistrů a andělské energie. Urychluje rozšíření našeho vědomí, a tím i vědomí lidstva. Je místem uvnitř nás samých, místem, které nalezneme a již nikdy neztratíme, pokud se naplníme Láskou, pokud začneme hledat v sobě a ne ve vnějším světě. Prostřednictvím Shambally jsme spojeni s energií Mistrů a Mistryň, kteří nám svojí Láskou a Světlem pomáhají.

Velikost

Velikost základny : 7 cm
Výška: 5,5 cm

********************************************************

Na všechny fotografie si vyhrazuji autorská práva. Mé šperky mohou být pro mnohé inspirující při vlastní tvůrčí práci, přesto vás prosím vyvarujte se prostému napodobování mých výrobků.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
přírodní
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:

  Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
  Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Orgonitové šperky
  Katalogové č.: 9122221
  Počet zobrazení: 82x
  Vloženo: 9.12.2017
  Počet udělených: 31x