Ostálka - Cinie - semena
Pozor - při objednávce zboží nad 500,- Kč dáreček zdarma :-)

Čerpáno z časopisu Home:

"Cínie jsou vděčné letničky, které svými pestrými barvami zkrášlují záhon po celé léto. Pocházejí ze Střední Ameriky, odkud byly přivezeny kolem roku 1759. Rod zahrnuje více než 20 druhů vyššího i nižšího vzrůstu, jejichž květy mají rozličné tvary od jednoduchých přes plné, chryzantémovité až po jakoby kaktusovité.
Výsev a pěstování Cínie začínají kvést již v červnu a ještě v říjnu dokvétají. V teplejších oblastech se cínie sejí přímo na stanoviště. Když se začne příliš oteplovat, semena se mohou vysít již koncem dubna nebo začátkem května. Pokud je půda dostatečně teplá a zasejí se kolem patnáctého května, rostliny vzejdou za týden. Setba se uskutečňuje do prokypřené půdy do hloubky 1 až 1,5 cm a zasypává se rozdrobenou zeminou do řádků vzdálených 40 až 50 cm. Na klíčení potřebují teplotu asi 15 až 16 °C. Daří se jim na slunném místě ve středně těžké půdě hnojené každé čtyři roky. Snesou i méně hnojenou půdu, ale potom jsou menší a nekvetou tak bohatě. Nesnášejí velmi stinná a polostinná místa, ..."

Uvedená cena je za 2 g. 1 g = zhruba 100 semen.

Fotografie jsou z naší zahrádky.

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
0.85 €
doprava
Poštovné a balné: zdarma
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: u dvou věží
Katalogové č.: 2016099
Počet zobrazení: 98x
Vloženo: 22.9.2011
Počet udělených: 9x