Pistole tavná lobster 10W
Sleva 15% na CELÝ NÁKUP... Kód slevy: 5HQ-3TQ-1D7. (Platí do 21.7.) Poštovné nad 600Kč ZDARMA (u České pošty)
Tavná lepící pistole, univerzální pomocník nejen pro kutily. Pevně a rychle lepí dřevo, plasty, papír. Hodí se na různé výtvarné činnosti, při výrobě dekorací na všelijaké opravy atd.. Vhodná pro tyčinky s lepidlem o průměru 7 mm. Délka přívodního kabelu 0,9 m. Napájení 230V. Příkon 10 W.
 
Důležité upozornění: pistoli nikdy nepokládejte na bok (nateče do ní lepidlo a rozbije se). Při odkládání vždy používejte stojánek přibalený k pistoli. Z tohoto poškození není možné vyžadovat reklamaci. 
Návod: Do pistole vložte odpovídající tavnou tyčinku (lepidlo), opakovaně stlačujte spoušť pistole, dokud tyčinka nebude v tavící špičce. Pistoli zapojte do el. sítě. Vyčkejte 5 minut, až se pistole zahřeje na pracovní teplotu. Tlakem na spoušť regulujte množství vytékajícího lepidla. Lepené plochy by měly být čisté a odmaštěné. Spoj pevně tiskněte cca 30 vteřin. Vždy po ukončení práce odpojte pistoli z el. sítě a nechte zchladnout. Nevytahujte tavné tyčinky z pistole. Upozornění: Při práci dbejte zvýšené opatrnosti. Tavící špička je při práci zahřáta na vysokou teplotu 150-200°C. Pokud se rozpálené lepidlo dostane do styku s kůží, ponořte postiženou část do studené vody! Nepracujte s pistolí v blízkosti hořlavin. Chraňte zařízení před kontaktem s vodou. Nikdy nepoužívejte pistoli s poškozeným přívodním kabelem. Skladujte mimo dosah dětí. Tento spotřebič není určen pro používání osobami (vč. dětí), jimž fyzická, smyslová nebo mentální neschopnost či nedostatek zkušeností a znalostí zabraňuje v bezpečném používání spotřebiče, pokud na ně nebude dohlíženo nebo pokud nebyly instruovány ohledně použití spotřebiče osobou zodpovědnou za jejich bezpečnost. Na děti by se mělo dohlížet, aby se zajistilo, že si nebudou se spotřebičem hrát.
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
3.05 €
doprava
Poštovné a balné: 8.18 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce8.18 €
ZDARMA - Osobní odběr0 €
Možnosti platby:
  177 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 22.7.2019 Dostupnost: skladem Termín odeslání: pondělí, úterý, čtvrtek
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: VELKOOBCHOD
  Katalogové č.: 7877593
  Počet zobrazení: 159x
  Vloženo: 19.10.2016
  Počet udělených: 1x
  Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím