Prvotřídní hmyzí hotýlek

Zcela exkluzivní zboží pro nejnáročnější. Kvalitní ruční práce našich nejlepších mistrů řemesla přes hmyzí hotely - svébytné umělecké dílo pro ty, kteří si tento ochranářský luxus chtějí dopřát. Luxusní je i benefiční přínos z prodeje tohoto zboží, který pochopitelně stejně, jako ostatní naše zboží, putuje na přímou ochranu přírody. 

Menší hmyzí hotel pro blanokřídlý hmyz (zejména samotářské včely čalounice a na ně vázané krásné drobné vosičky – zlatěnky – vše člověku naprosto neškodní a neútoční živočichové s velmi zajímavými životními projevy). Dále pro různé druhy ploštic, motýlů, brouků včetně slunéček, ale i pro škvory a zlatoočka, …

Byli jsme první, kdo v ČR začal před mnoha lety vyrábět hmyzí hotely pro benefičně-komerční účely (prodali jsme jich za tu dobu už několik set) a naše hmyzí hotely už od samého počátku vyrábíme pod přísným dozorem největších odborníků - vědců a specialistů na ochranu hmyzu. Určujeme nejmodernější trend a Vy teď díky tomu můžete mít doma ty nejosvědčenější a nejpropracovanější modely na českém trhu, které na rozdíl od řady jiných "rádoby hmyzích hotelů" při správné instalaci fungují 100%. 

Hotel obsahuje nařezaná stébla rákosu a miříkovitých rostlin, řezané a předvrtané bezové větvičky, navrtané dřeva a špalky,…

Je třeba je vyvěsit vždy jihovýchodním, jižním nebo jihozápadním směrem

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
109.04 €
doprava
Poštovné a balné: není k dispozici
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 2 týdnů * K odeslání: 5.3.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: do 7 dnů od dostupnosti (po-pá)
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
  Toto zboží prodejce nezasílá do zahraničí.
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: Pomáhám Přírodě
  Katalogové č.: 9131377
  Počet zobrazení: 4x
  Vloženo: 12.12.2017
  Počet udělených: 4x