Recy stromeček \"Beránkovi Vánoce\"
15% do 15. prosince!!!! Srdečně zvu k využití 15% slevy na veškeré vystavené zboží! Stačí jen k nákupu zadat kód LAP-L9Q-4LJ Nevztahuje se na charitativní zboží!!!

Stáří a nepotřebnost ještě přeci není důvodem k vyhazování a likvidaci :)

Poslední dobou sleduji jak lidé nakupují velké množství věcí a jídla, u kterých si následně uvědomí, že je vlastně ani nepotřebují, nebo jim vlastně ani nechutnají, po pár letech je omrzely, či v jejich očí dosloužily... Je pak velice smutné sledovat, co vše je vyhazováno do popelnic. Mnohdy i bez zásad třídění odpadu :( O to víc je mi pak líto nejen přírody, zvířat, ale i oněch věcí, které pro mě mají mnohdy "duši"...

Přitom by stačilo jen maličko otevřít oči a srdce a vážit si věcí, lidí, zvířat, krajiny.... Ale to chci asi opravdu moc....

Proto jsem se rozhodla zkusit vidět nové směry a využití tam, kde mnozí uvidí jen odpad a vdechnout "život" tam, kde mnozí uvidí právě zas jen ten odpad.... Já se chci totiž na svět zkusit koukat jinak ;)

A tak vznikl tento velký stromek ze série recy. Vytvořený z umělé beraní kožešinky, dřevěné hvězdice u špice a stříbrného řetězu. Kouzelná drobnost k oživení nejen okna, ale především k navození té správné vánoční nostalgie s hřejivým pocitem štěstí a lásky ke svým blízkým a šetrností k přírodě :)

Výška stromečku cca 22cm

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Styl:
elegantní
,
hravý, veselý
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 4.64 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce4.64 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: Domovinky
Katalogové č.: 9131594
Počet zobrazení: 19x
Vloženo: 12.12.2017
Počet udělených: 21x