Rouška s NANO Filtrem bledě modrá
Pokud chcete dostávat informace o našich nových výrobcích a změnách našeho obchůdku - klikněte pod PRODEJCE na růžové tlačítko: "Přidat do oblíbených" pak na dotaz"Přejete si sledovat novinky od tohoto uživatele v... více »

Rouška z bavlny s kapsičkou pro vložku z třívrstvého - nano filtru dle parametrů ČSN OHSAS 18001:2008. Rouška je ve navržena v univerzální velikosti a svou střihovou konstrukcí se přizpůsobí velikosti obličeje.  Rouška je určena pro opakované použití s možností praní. Rouška je vyrobena ze dvou vrstev zhuštěné  bavlny a filtru z nano matriálu, kdy jednotlivé vrstvy  nejen nano vláken zachytí částice smogu, prachu, bakterií či virů. Zajišťuje multifunkční respirační ochranu - je možno použít roušku s filtrem ale také bez filtru.
Nezbytnou přiléhavost v oblasti nosu zajišťuje hliníkový plíšek, který se dá natvarovat dle potřeby aby rouška dobře seděla na obličeji a zajistila dokonalou přiléhavost na obličeji.
Zavazovací šňůrky jsou vyrobeny  z elastické jerzeyového materiálu, který umožňuje vhodné upevnění roušky a dobrý pocit při nošení. Šňůrky je možno zavázat kolem hlavy nebo je možno si elastické šňůrky zkrátit uzlíkem tak, že se nasazují jen přes uši a nemusí se zavazovat.
Materiál filtru je speciálně určený pro výrobu chirurgických (operačních) masek nebo obličejových masek proti mikroorganismům a prachovým částicím. Tento materiál je také použitelný pro výrobu výměnných filtrů do obličejových masek například pro sportovce a motorkáře.
Před nasazením roušky je důležité si umýt ruce. Po nasazení je klíčové na roušku vůbec nesahat. Z vnější strany na ni totiž přistávají kapičky s možnou nákazou z okolí. Pokud by na roušku lidé sahali, kapičky by se jim dostaly i na prsty, jimiž by se možná nákaza mohla šířit dál.
Ošetření našich bavlněných roušek :
I. Odborníci z 1. lékařské fakulty Univerzity Karlovy radí ji po použití vyprat na nejvyšší teplotu s vyjmutým filtrem a ještě za vlhka vyžehlit.
II. Je také možné bavlněnou roušku jen několik minut vyvařit v hrnci s vařící vodou za vlhka  vyžehlit.
III. Ultrafialové záření - horské sluníčko (zejména UV-C) hubí bakterie i viry. Působí jen na povrchu a sterilizační dávka pro nový typ koronaviru zatím není známa. Zdroj UV záření by měl mít návod se specifikací i riziky jeho použití.
IV. Chemická dezinfekce -dezinfekční roztok obsahuje ethanol (asi 75 %), glycerol (asi 2 %), peroxid vodíku (malé množství, asi 5 % tříprocentního roztoku) a vodu. Roztok se používá k dezinfekci rukou i na plochy. Je třeba nechat roušku proschnout-jedná se o vysoce funkční metodu.
V. Ke sterilizaci je možno využít troubu s možností nastavení teploty sterilizace  je obvyklá při teplotě 134 °C.
Pozor není možno použít mikrovlnku - rouška obsahuje kovový proužek!
Pro opakované použití filtru se doporučuje ručně vyprát, lépe požít desinfekční prostředek, nebo položit do čistého lihu. dezinfekční roztok obsahuje ethanol (asi 75 %), glycerol (asi 2 %), peroxid vodíku (malé množství, asi 5 % tříprocentního roztoku) a vodu. Roztok se používá k dezinfekci rukou i na plochy. Je třeba nechat roušku proschnout. Filtr se nesmí žehlit ani na nízkou teplotu !!!

Zabraňme společně dalšímu šíření viru a chraňme sebe i své blízké. Chraňme i životní prostředí.
Balení obsahuje roušku a 4 filtry
Bližší informace budou součástí zásilky

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
4.25 €
doprava
Poštovné a balné: 4.03 €
Platba předem
Česká pošta - balík doporučený4.03 €
Možnosti platby:
  pouze 1 ks | k odeslání do 2 dnů * K odeslání: 31.3.2020 Dostupnost: do 2 pracovních dnů Termín odeslání: pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: hot fix trička
  Katalogové č.: 11337848
  Počet zobrazení: 2135x
  Vloženo: 24.3.2020
  Počet udělených: 6x
  Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím