RUČNÍ LIS HX - 65Společně s panem Terflerem a Artik studiem  se snažíme nabízet co možná nejlepší servis v oblasti vybavení keramických dílen.
Kromě zasoupení světových leaderů v keramickém průmyslu, jako jsou Shimpo  a Nabertherm dodáváme i jiné prověřené výrobky. Ať už se jedná o produkty od fy. Rohde, Kittec a dalších. Sortiment je samozřejmě omezený možnostmi kupní síly v naší malé české kotlině. Ovšem s Vaší pomocí se dá upravovat. Především na keramických  stránkách je prostor ke sdílení zkušeností, ale i potřeb. Na základě vašich zkušeností a potřeb, se dá sortiment upravovat.A vlastně i opravovat. Pokud nám naše schopnosti dovolí, budeme se snažit mít  nabídku za nejvýhodnější ceny, co nám jen provozní náklady umožní. Vy všichni navíc si navzájem můžeme pomoci postřehy a poznatky, které budete ochotni sdílet. My se budeme snažit udržovat dostatek prostoru, k této naší vzájemné spolupráci. Dalším kouskem kterým jsme se pokusili rozšířit nabídku užitečných nástrojů pro keramickou výrobu, je lis HX-65.
RUČNÍ LIS HX - 65
Šikovné, jednoduché a oproti nástěnným lisům levné zařízení určené k protlačování měkké keramické hmoty. Použít lze různé profily (šablony), čímž se docílí různých tvarů. Lis je se svou robustní konstrukcí vhodný pro použití v profesionálních keramických dílnách. Počet profilů v dodávce: 6 ks (z toho jeden plný pro vytvoření vlastního tvaru).

 

Všechny lisy a zejména tento jsou určeny k protlačování měkké hlíny. Námaha a jaké tam vznikají tlaky záleží hlavně na konzistenci hlíny.

Před samotným vložením je dobré hmotu mírně rozpracovat a pak válec hlíny vložit do tubusu. Řekl bych, že námaha je větší u vytlačovaček silikonů (záleží hlavně na té hlíně).

Rozměry HX-65: Celkový vnějším rozměr (zatažená tyčka): 33,5 cm

Celkový vnějším rozměr (vytažená tyčka): 54 cm

Hlavní hliníkový tubus: délka 24 cm, vnitřní průměr cca. 5 cm, vnější cca. 6 cm.
Omlouvám se předem za možné chyby v aktuálnosti zboží. Pohybuji se po trzích a jezdí mi i přímo do hrnčírny zákazníci a tak může nastat jistá prodleva v označení prodaného zboží. Prosím i o pochopení s rychlostí... více »
Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
kov
 
Techniky:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
49.76 €
doprava
Poštovné a balné: 23.60 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce23.60 €
Možnosti platby:
  2 ks | k odeslání zítra * K odeslání: 22.3.2018 Dostupnost: skladem Termín odeslání: ihned od dostupnosti
  * Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
   
   
  Informace
  « »

  Aktivity
  Poslat dotaz na zboží

  Informace o zboží
  Prodejce: hrnčíř
  Katalogové č.: 1067203
  Počet zobrazení: 179x
  Vloženo: 8.9.2010
  Počet udělených: 2x