Rusalčin poklad

Náhrdelník s krásným vltavínem z jižních Čech, zasazeným do nerezové oceli. Vltavín je kámen vzniklý při dopadu meteoritu.Vltavíny z českých nalezišť jsou velmi ceněné pro svoji jedinečnou barvu a strukturu. Jsou nejkrásnější na světě.

 Přívěsek je vytvořen náročnou technikou wire wrapping z jemného nerezového drátku. Je velký 4,5 x 2 cm a je zavěšený  na kuličkovém řetízku z nerezu, dlouhém 46 cm - lze upravit.

Atestovaný nerez je netečný materiál, který se neodírá, nešpiní, neoxiduje, nemění svou barvu, nepodléhá povětrnostním vlivům. Nevadí mu ani styk s vodou. Vyhovuje většině alergiků (podobně jako chirurgický drát - osteofix) a díky své tvrdosti odolá i běžnému dennímu zacházení. Ve srovnání se stříbrem je nesrovnatelně pevnější a vzhledově stálejší. Nevyžaduje další údržbu. Díky pečlivému zpracováním jde o šperk, který je tvarově stálý a jeho životnost je velmi dlouhá. Vydrží Vám krásný dlouhá léta.

Vltavín

Pomáhá oprostit se od každodenních starostí - od strachu z budoucnosti a obav o peníze. Podporuje vše nekonvenční, přináší inspiraci a nečekaná řešení, která nás vedou kupředu. Dodává energii, odstraňuje bolesti hlavy, únavu a apatii. Je považován za kámen, který odstraňuje psychické blokády.

Blíženci

Kategorie:
 
Os. kategorie:
Barvy:
Minerály a ostatní:
vltavín
Styl:
elegantní
,
romantický
Určení:
ženy
Materiál:
nerezová ocel
 
Klíčová slova:
 
Materiál:
Sdílet:

Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Cena není dostupná
doprava
Poštovné a balné: 7.70 €
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce7.70 €
Možnosti platby:
  • Platba bankovním převodem

Zboží je vyprodáno nebo není dostupné.
Přesto máte zájem o toto zboží? Zkuste kontaktovat prodejce s žádostí o výrobu pomocí odkazu Poslat dotaz na zboží níže.

Informace
« »

Aktivity
Poslat dotaz na zboží

Informace o zboží
Prodejce: AT
Katalogové č.: 9500239
Počet zobrazení: 32x
Vloženo: 22.4.2018
Počet udělených: 4x