Domů Zboží Od sunrise yoga

Síla sebelásky - Mala korále

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 Kč
Možnosti platby
Platba bankovním převodemPlatba bankovním převodem
Platební kartyPlatební karty
Platební tlačítkoPlatební tlačítko

Další zboží od sunrise yoga

Katalogové č.: 9986506
Zobrazení: 176x
Vloženo: 23.10.2018
Počet srdcí: 9x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Tato Mala je vyrobena z minerálů o velikosti 8 mm - 10 mm a santalového dřeva o velikosti 7 mm.

Délka Maly včetně střapce je 56 cm.

Použité korálky:
ametyst, růženín, opalit, santalové dřevo, ručně vyřezávaný lotosový květ

Mala korálky jsou původně modlitební pomůckou v Budhismu a Hinduismu. V překladu ze Sanskrtu znamená "nebeský náhrdelník" nebo také "věnec z nebes". V Budhismu se používá k počítání manter, nádechů při meditaci nebo opakování Buddhova jména.

Slouží také pro snadnější koncentraci na meditaci; při doteku každého korálku odříkáváme mantru, vlastní afirmaci nebo slovo vyznačující energii, na kterou se chceme soustředit.

Dnes se používá nejen jako pomůcka k meditaci, ale také k očišťování čaker (7 energetických bodů v těle), pomáhání uzdravování určitých zdravotních neduhů pomocí použitých krystalů nebo jen jako součást módního stylu.

Mala korálky mají spoustu jiných jmen, např. jóga korálky, meditační korálky, japa mala, modlitební korálky, mala náhrdelník atd.

-------------------------------------------------------------------------------

Ametyst

Ametyst má uklidňující účinek, zahání chmury, smutek a depresi. Pomáhá, aby se nám lépe spalo a vrací chuť do života. Je to mimořádně mocný kámen s ohromnou ochrannou sílou, má vysoké spirituální vibrace. Zahání nespavost, noční můry a vyvolává klidný spánek. Je to kámen klidu, zahání stres a negativní emoce. Tiší strachy, vztek, obavy a zlobu. Zvyšuje naděje, zahání pocit viny a zbystřuje mysl. Pomáhá soustředění a přijímání nových myšlenek. Dodává rozhodnost, rozvíjí intuici, podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Pomáhá při léčbě alkoholismu a jiných závislostí. Čistí korunní čakru.

Léčebné využití: Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí, pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu i kožních problémech. Odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a posiluje imunitní systém.

Růženín

Růženín má uklidňující moc, pomáhá obnovit narušené vztahy a vyřešit partnerské neshody. Zahání pochybnosti a obavy z odmítnutí. Je vhodným krystalem pro přecitlivělé osoby a také napomáhá ke klidnému nerušenému spánku.

Je symbolem lásky, krásy a uzdravování. Učí trpělivosti při řešení problémů. Rány srdce, které vznikly tvrdostí, hrubostí, odmítnutím nebo nevšímavosti našich bližních v průběhu našeho života se pod jeho ochranou zacelí. Dává sílu odpouštět - nám samotným i ostatním a učí sebelásce. Je to univerzální léčivý kámen, dodávající životní energii, zejména pak starým lidem. Oživuje fantazii a tvůrčí myšlení. Odbourává strach, zlost, nelibost a pocit viny. Pomáhá přijímat nezbytnost změn. Jedná se o vynikající kámen pro zdolávání krize středního věku.

Léčebné užití: Léčí infekce močové trubice, odvádí z těla škodlivé látky a přebytečné tekutiny. Hojí popáleniny, puchýře a vyhlazuje pleť

Opalit

Opalit je tradičním kamenem pro posílení vůle žít a užívat si života. Je kamenem obchodníků i jako talisman pro shromažďování peněžního bohatství. Patří mezi tzv. transformátory, čímž nachází využití v podpoře schopnosti změnit svůj život, danou situaci, vztahy a plány do budoucna.

Harmonizuje čelní a korunní čakru, vyrovnává síly Jin a Jang. Používá se ke zlepšení komunikace na všech úrovních, zejména duchovní. Používá se pro zvýšení sebevědomí, smyslu pro hodnotu a pochopení smyslu bytí. Také pro schopnost čelit obavám. Přináší klid a vyrovnanost.

Léčebné využití: Opalit stabilizuje výkyvy nálad a pomáhá překonat únavu. Je vhodný při poruchách sexuality a slabého prožitku. Používá se jako talisman při porodu. Vhodný při bolestech hlavy. 

Santalové dřevo

Santálové dřevo je považováno za symbol životní síly. Věří se, že jeho vůně zahání zlé duchy. Taky dokáže očistit člověka od všech hříchů. Santalové dřevo tlumí emoce a aktivuje spodní čakry. Pomáhá překonávat překážky a vytvářet nové příležitosti. Doporučuje se při meditacích a duševních cvičeních - vytváří atmosféru klidu, pohody a vyrovnanosti. Proniká hluboko do našeho nitra a rozpouští špatné myšlenky. 

Léčebné využití: Mírní bolesti hlavy, léčí dýchací cesty a velmi účinně ničí choroboplodné zárodky. Silně odstraňuje stres a nervozitu.

Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--