Menu
--
Domů Zboží Od Srdcesvet - Andělé

STROM ŽIVOTA - Růženín & Křišťál (54cm)

45 000 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: odeslat dotaz na zboží
Prodejce běžně nezasílá toto zboží do zahraničí. V případě zájmu však prodejce můžete kontaktovat pomocí Fler Pošty
Možnosti platby
Platební kartyPlatební karty

Další zboží od Srdcesvet - Andělé

Katalogové č.: 9841690
Zobrazení: 1928x
Vloženo: 2.9.2018
Počet srdcí: 49x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Strom je plný skrytých symbolů.
Strom vypráví příběh.
A proto ho pozoruj... vnímej.

Možná se zrodil právě pro Tebe.
Na míru Tobě, Tvé duši, prostoru...

..................................................................................................

Tento láskou a moudrostí zářící Strom života vyrostl na nádherném surovém Růženínu. Tvoří ho postříbřený drátek a kamínky z Křišťálu a Růženínu. V kmeni je zarostlá zářivá Achátová geoda plná třpytivých krystalů. 

 

 

ZAJÍMAVOSTI Z TVORBY STROMU

Tento strom života vyrostl do úctyhodné výšky 54cm. Větve a kmen tvoří 1,5km postříbřeného drátku. Na korunu se vešlo 8 metrů šňůr ze sekaných kamínků z Křišťálu a Růženínu. Konečná váha stromu se vyšplhala na bezmála 10kg. Tvorba trvala nádherných 80 hodin.

Tento strom života se po dva měsíce rodil v prostředí oživujícím téma lásky, vztahů a komunikace. Přinesl sebou překonání strachu, přehodnocení vlastních hranic, otevírání se novému... Učil píli a trpělivosti, preciznosti i nelpění na dokonalosti. I ve svém nedokončeném stavu semnou cestoval na kreativní workshopy, kde přitahoval a inspiroval děti i dospělé k hravosti, zvídavosti a plnění si svých snů, byť by byly pro ostatní jakkoliv nereálné... :)

  

 

SÍLA, KTEROU STROMU ŽIVOTA PROPŮJČUJÍ KAMENY

  • Růženín je kamenem lásky. Svou jemnou a hojivou energií nám napomáhá s důvěrou otevírat své srdce životu
  • Křišťál je univerzální kámen, který nám svou silou napomáhá k harmonizaci na všech úrovních naší bytosti. Zesiluje účinky ostatních kamenů.
  • Achát nás podporuje v přijetí sebe sama skrze odvahu být k sobě upřímný. Dále nám ukazuje cestu, jak zužitkovat životní zkušenosti tak, aby vedly k vnitřnímu růstu a stabilitě.

 

  

DOPRAVA

Z důvodu křehkosti stromečku upřednostňuji osobní předání. Na způsobu doruční se tak s vámi domluvím individuálně.

  

 

JAK SE O STROM ŽIVOTA STARAT

Tento strom života je určen pouze do interiéru. Vlivem působení vlhkosti v prostředí časem dochází k zašednutí, nebo zezlátnutí drátku.

Vzniklou patinu lze z drátku odstranit tekutým čističem na stříbro. Na strom této velikosti je nutné přípravek nanášet rozprašovačem. Po chvíli působení strom velmi opatrně opláchňěte buď pod sprchou, nebo celý strom otočte kamenem vzhůru a ponořte do nádoby s vodou. Takto opláchnutý strom následně nechte uschnout a dotvarujte větvičky, ohnuté při čištění, do původní polohy. Stejně postupujte i při čištění stromu od prachu, jen s vynecháním čističe. V obou případech vám bude stromeček po této lázni zase zářit jako nový :)

 

  

JAK HO VNÍMÁM?

Je nádherné s ním jen tak být a pozorovat ho... má tolik třpytivých i temných zákoutí, tolik jedinečných cestiček, které se všechny sbíhají v jednom místě... v kouzelné achátové jeskyni uprostřed kmene. Jakoby vyprávěl příběh o tom, jak se sny stávají realitou, o tom, jak být nohama na zemi a hlavou v oblacích...

Je krásné s ním jen tak být a poslouchat cinkání větviček, ve chvíli, kdy ho člověk pohladí... jako by v nich byl ukrytý příběh každého z lístečků, které dohromady dávají jedinečnou píseň života...

Je nádherné s ním být a sdílet prostor :) A do doby, než si najde nový domov u někoho z vás, budu o tenhle malý zázrak s láskou pečovat a užívat si jeho přítomnost :)

V případě jakýchkoliv dotazů mi neváhejte napsat :)

S láskou, Ali

Více o Stromech života, které tvořím, najdete na mém profilu ZDE

..................................................................................................

Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím