Domů Zboží Od tvoreni.top

Víkendový kurz vitráží a fusingu

3 996 Kčza 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Toto zboží není možné zakoupit. Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 6.5.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen".
Tento prodejce dočasně znemožnil nákup svého zboží až do 6.5.2039 00:00 z důvodu "Prodej dočasně uzavřen". K odeslání: 21.4.2021 Dostupnost: skladem Termín odeslání*: do 5 dnů od dostupnosti (po-pá)
* Platba převodem prodlužuje termín o dobu připsání úhrady na účet.
Platba předem
Optimální doprava dle prodejce0 Kč
Možnosti platby
Údaje nejsou k dispozici. Kontaktujte prodávajícího.

Další zboží od tvoreni.top

Katalogové č.: 9712823
Zobrazení: 74x
Vloženo: 13.7.2018
Počet srdcí: 2x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

Víkendový kurz probíhá v Benkově u Šumperka v krásném podhůří Jeseníků. Nejbližší termín - únor - březen 2019. Termín upřesníme po Novém roce.

Kurz pro vitráže a fusing děláme zpravidla ve dvou dnech. Mají v podstatě stejný začátek. Musí se vyřezat dílky z barevného skla a zabrousit je. V prvé části kurzu se tedy budeme učit řezat sklo a zabrušovat.

NOVINKOU je, že poprvé na těchto kurzech můžete použít diamantovou pilu na sklo, takže vyřezání jakýchkoliv tvarů už není problém. Podívejte se ne videa:
https://www.youtube.com/watch?v=1BH_MKgtTAk
https://www.youtube.com/watch?v=VakFOq6LnKU&t=4s

Vysvětlíme si, jak sklo spékat v keramické peci. Následně si vytvoříte několik fusingů a vypálíme do rána v peci.

Další den se naučíme polepovat dílky tiffany páskou a pájet je k sobě. Vytvoříte si tak svou první menší vitráž, např. Andílka, ptáčka apod.

V další části si pak vytvoříte vitráž 3D, například kostku pro čajovou svíčku, podšálek pod svíčku, jednodušší lampové stínítko apod.

Naučíte se další možnosti spojování a slepování skla bez použití tiffany pásky a pájení a ukážeme si postup při výrobě klasických vitráží do olověných profilů.

V případě zájmu si nezapomeňte včas rezervovat místa. Počet kurzistů je max. 6, kterým se věnují 2 lektoři, podle počtu účastníků. 

Všechny naše ostatní kurzy proběhly v příjemné přátelské atmosféře a všichni účastníci si odvezli spoustu krásných výrobků.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--