Domů Zboží Od martapa

Zesilovač /Křišťál/

Cena není dostupná
za 1 ks
Zboží není možné zakoupit
Zboží je vyprodáno. Můžete zkusit kontaktovat prodejce: Odeslat dotaz na zboží
Platba předem
Česká pošta - psaní doporučené65 Kč
Osobní odběr120 Kč
Česká pošta - balík doporučený115 Kč
Dobírka
Česká pošta - psaní doporučené125 Kč
Hotově při převzetí
Osobní odběr120 Kč
Možnosti platby
DobírkaDobírka
Platební kartyPlatební karty
Platební tlačítkoPlatební tlačítko

Další zboží od martapa

Katalogové č.: 7552360
Zobrazení: 146x
Vloženo: 27.6.2016
Počet srdcí: 25x
Oznámit porušení pravidel u tohoto zboží.

ZESILOVAČ ŽIVOTNÍ ENERGIE - to je drobný, leč neobyčejně silný šperk, jehož základ je tvořen kyvadlem ve tvaru křišťálového hrotu, které se volně pohybuje kolem své osy a kdy se mění jeho energie na kinetickou.

Kyvadlo z krásného čirého Křišťálového hrotu má v sobě zajímavé inkluze. Je zavěšené na hadí spirále - symbolu životní energie, neboli hadí síly a spirála současně znamená stav stav mysli, v němž je možné vidět věci minulé i budoucí... Ve spirále prý tančili čarodějnice na sabatech, spirála byla též symbolem vysoké hodnosti a moci - v tomto smyslu lze vnímat její výskyt na papežské berli.

Největší útvary ve vesmíru mají rovněž tvar spirály, stejně jako vodní víry na Zemi. Spirálu měli jako symbol života v oblibě Keltové. Mnoho keltských šperků a ozdob je upraveno do působivých spirál.

Použitá technika: měkké pájení cínem

Cín byl černě patinován, broušen a leštěn. Povrchové ošetření antioxidantem.

Šperk je zavěšen na řetízku s většími oky, zakončení je na karabinku. Na přání lze vyměnit za stužku s organzou v černé barvě nebo jinou šňůrku.

Rozměry:

celkový šperk i se spirálkou je dlouhý 5,8 cm

Křišťálový hrot: 1,8 x 1,6 cm

Křišťál - je univerzální, nejúčinnější léčivý krystal na světě, velmi silný zesilovač energie, jenž energii pohlcuje, uvolňuje a reguluje, uvádí ji do naprosté harmonie.

Povzbuzuje psychiku, pomáhá sebezdokonalení, ochraňuje před vším zlým a negativním, zvyšuje naše duchovní síly, harmonizuje, odstraňuje bloky, čistí a chrání auru, zajišťuje klidný spánek. Odstraňuje škodlivé elektromagnetické záření, čistí geopatogenní zóny.

Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--