Domů Profil prodejce Zdeňka Imreczeová
 • aktivní prodejce od r. 2011
  Reaguje na objednávky obvykle do 20 hodin.
 • Praha, ČR
 • 51 prodaných kusů
 • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (36) 100%
Nadšenci: 497
Aktivita: aktivní
Prodáno: 51
Registrace: 28.1.2011
Město: Praha
Stát: ČR

Zdeňka Imreczeová

/ Prodávající
Novinky
259762
25.4.2014 Přejeme krásný slunečný den, dnes a zítra máme na dva dny akční slevu na tričko Olive zelené a Olive černé! Trička máme ve velikosti S,M,L :-) přejeme hezká den team Imreczeova

Nová kolekce „Free Fall“ je charakteristická volnými i přiléhavějšími střihy, které vytvářejí rozmanité siluety. Ty také podporuje barevná škála, která byla zvolená od pastelově béžového, tělového, krémového a hnědého tónu, přes jemně zelenou v hráškovém a olivovém ladění až po sytě modrou indigo s „klasickou“ černou. Z hlediska materiálu jsou všechny modely vytvořené z jemného, kvalitního úpletu, který je v tomto celkovém zpracování vhodný, jak pro každodenní nošení, tak slavnostnější příležitosti. Tato charakteristika pohodlného, komfortního pocitu při každodenním nošení, propojeného s elegancí a mírným avantgardním přesahem, je pro oblečení „IMRECZEOVA“ příznačná a objevuje se i ve starších kolekcích. V této kolekci byl na ní však kladený ještě větší důraz. Dále se pak v kolekci objevují, a to především na šatech a sukních, výrazné prvky, jako je práce s řasením a sklady, které svým členěním záměrně doplňují jednoduchost volnějších střihů. V neposlední řadě je také funkčním a hravým momentem zároveň, prošívání s geometrickou strukturou, která je použita hlavně na černých šatech, které díky svému dominantnímu výrazu dostali název celé kolekce - „Free Fall“.

 

„IMRECZEOVA“ je česká módní značka, která se specializuje na luxusně-ležérní dámské oblečení s dokonalým zpracováním, konceptuální jednoduchostí a lehce avantgardním přesahem. Zakladatelem a hlavním návrhářem značky je Zdeňka Imreczeová.

 
ZDEŇKA IMRECZEOVÁ
 
Je česká módní návrhářka. Vystudovala Vysokou školu uměleckoprůmyslovou v Praze, kterou v roce 2009 úspěšně zakončila autorskou módní kolekcí „Process“. V rámci rozšíření studia absolvovala v roce 2006, roční, zahraniční stáž na prestižní École supérieure des arts appliqués Duperré v Paříži. Od roku 2007 prezentuje módní tvorbu pod svým jménem „Zdeňka Imreczeová“. To bylo v roce 2013, v rámci úprav, které se z části zaměřily na větší možnost vnímání její tvorby v kosmopolitním měřítku, změněno jen na „Imreczeova“. Vznikla tak nová značka, která se specializuje na luxusně-ležérní dámské oblečení s dokonalým zpracováním, konceptuální jednoduchostí a avantgardním přesahem. V roce 2013 Zdeňka Imreczeová také založila se svým partnerem Petrem Folterou pánskou módní značku „Fiorina Fury“.
 
DOSAŽENÉ ÚSPĚCHY:

 • 2001 – Národní cena České republiky „Za dobrý design“.
 • 2003 – 2006 – Třikrát finalistkou soutěže Top Styl Designer na přehlídkách Styl-Kabo v Brně.
 • 2008 – Nominace v rámci Grand Czech Design „Objev roku“.
 • 2011 – Hlavní cena šéfredaktorů „Za nejlepší dámskou kolekci“ na Designbloku’11.
 • 2012 – Nominace do evropského kola soutěže „The International Woolmark Prize“ v Londýně.
 • 2013 –   „FIORINA FURY“ - vítěz na Grace'n'Glamour v kategorii „pánská móda“.
 • 2014 – Nominace do evropského kola soutěže „The International Woolmark Prize“ v Paříži.
 
Způsob dopravy
Zboží zasíláme Českou poštou doporučeně. Osobní odběr vybraného zboží je možný na základě domluvy v Pražském showroomu.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zdeňka Imreczeová

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Menu
--