Domů Profil prodejce ZdenkaD
  • aktivní prodejce od r. 2011
    Reaguje na objednávky obvykle do 13 hodin.
  • Bučovice, ČR
  • 2 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (1) 100%
Nadšenci: 12
Aktivita: aktivní
Prodáno: 2
Registrace: 26.1.2011
Město: Bučovice
Stát: ČR

ZdenkaD

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Přeji všem krásný den a vítám Vás na mých stránkách,

jmenuji se Zdeňka a momentálně jsem dvojnásobnou mámou na plný úvazek. Impulsem pro to, abych vzala do ruky háček, jehlice nebo sedla k šicímu stroji, byly moje dvě princezny. S radostí jsem začala tvořit a protože vlastnoručně vyrobené věcičky byly nadšeně přijaty, začala jsem radost rozdávat dál - těmi šťastnými byly děti mých kamarádek, kamarádky i známé.

A co mě na háčkování (momentálně nejoblíbenější činnosti) tak baví? Ten pocit, že tvořím něco vlastníma rukama, že z obyčejného klubka příze vznikne něco originálního, co na nikom jiném neuvidíte. Mám ráda barvy a ráda zkouším různé barevné kombinace, aby vše ladilo, nebo naopak provokovalo.

Myslím, že každá žena touží po něčem jedinečném, co neuvidí na dalších deseti ženách, a moje věcičky takové jsou. Inspiraci hledám v různých časopisech, na internetu a pak už nechávám pracovat moji fantazii.

Jak napsala jedna fler tvořivka - jsem Ferda mravenec, zkouším všechno možné, co mě osloví, proto také najdete v mém obchůdku tolik různého zboží. Opravdu by mě nebavilo dělat jednu věc dokola, pořád stejně. Takže hurá do tvoření!!

Doufám, že i Vám moje věcičky přinesou radost a budou se Vám líbit. Což už v téhle době potvrzují vaše návštěvy a srdíčka. Děkuju moc!! A taky se předem omlouvám, když nestihnu hned odpovědět na vaše milé, povzbuzující návštěvy.Usmívající se 

Cokoliv se vám v mém obchodě líbí a chtěli byste to v jiné barvě, velikosti... není problém, dejte prosím vědět, pokud to bude v mých silách, ráda vyhovím. Usmívající se

A co se způsobu dopravy týče, všem, kteří mají spády do Brna, nabízím osobní předání (bohužel s tarify České pošty asi nic neuděláme).

Způsob dopravy
Zboží zasílám poštou, v obálce(bublinková fólie) nebo jako obchodní balík den po připsání zaplacené částky na můj účet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od ZdenkaD

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--