Profil uživatele
ZdeSta
Prodávající
Bašť
Registrace: 8.11.2009

Skvělý syn Daniel, nádherná dcera Lucie, černá kočka Žofka, stříbrný kocour Kikin, bílý králík Macho a andulák Chico. Jóga, hudba, tanec, spousta knih a filmů, zahrada. Slunce, teplo, voda, přátelé a lásky. Polymerové hmoty, háček, jehlice, nitě a korálky. To je můj svět, ve kterém se cítím dobře, a kam utíkám ze zrychleného života "tam venku".

Práce s dětmi ve výtvarném kroužku mě natolik nadchla, že jsem absolvovala několik seminářů týkajících se vývoje dětí jak po motorické, tak anatomické a psychické stránce. Pracovala jsem jako učitelka ve školce a jako lektorka cvičení s dětmi od tří měsíců až po předškolní věk a teď vkládám velkou část své energie do dětí v komunitní škole jménem NEšKOLA a do šíření povědomí o svobodném vzdělávání.

Mou velkou láskou jsou ale také veškeré tvůrčí činnosti. Jsem vděčná všem "stejně postiženým", že se dělí o své nápady, že se inspirujeme navzájem a předáváme si radost. Tvoření je pro mě především způsob realizace a velké hobby. Jsem ráda, že v tom nejsem sama...

 

Způsob dopravy
Česká pošta, doporučeně. V případě křehkého zboží (výrobky z polymerových hmot) jej vkládám do obálky nebo balíčku zabalené do bublinkové folie.
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
78308
16.7.2012 Je doba dovolených a my učitelky máme dlouhé prázdniny :-) Proto prosím omluvte případné lehké prodloužení dodací lhůty. Příjemné léto!
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.