Profil uživatele
Zdezu1
Prodávající
Nezamyslice
Registrace: 29.3.2009

Jmenuji se Zuzana a baví mě spousta ručních prací, např. velmi ráda šiji oblečení pro sebe i své blízské, maluji olejovými barvami květinové hrnce. Dříve tj. cca před 10 až 15 lety jsem ráda pletla a vyšívala, ručně malovala kraslice, vyráběla vánoční ozdoby, byla by toho celá řada, co jsem vyzkoušela a čím jsem se bavila.

Časem vás seznámím se svými vlastnoručními výrobky. Dnes 11.5.2009 nastal ten čas :-). Představuji vám svůj první výrobek. Šitý polštářek, hračku pejska pro děti. Postupně budu přidávat i další, např. želvu, velblouda, slona a další. Máte se na co těšit. A dále se pokusím potěšit milovnice broží, které jsou ručně malované olejovými barvami. Vrací se spousta věcí v modě, proč by se neměly vrátit i tyto ručně malované brože:-).

Nyní jsem se rozhodla na FLER zaregistrovat kvůli své 77-leté babičce, která ráda vyšívá a háčkuje. Babička má mnoho deček uháčkovaných a vyšitých, a požádala mě, zda bych ji její práci zkusila nabídnout a prodat. Pokud se Vám budou líbit práce mé babičky, budu moc ráda a ještě s větší radostí jí budu Vaše vzkazy vyřizovat. Pokud by jste měli zájem o dečku v jiné velikosti nebo v jiném barevném provedení, tak není problém vyrobit na přání.

Tak to je něco málo o mně a mé šikovné babičce. 

Způsob dopravy
Doporučeně poštou
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím