Domů Profil prodejce Zeměvíla
  • aktivní prodejce od r. 2018
    Reaguje na objednávky obvykle do 3 hodin.
  • Praha 98, ČR
  • 8 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (4) 100%
Nadšenci: 1
Aktivita: aktivní
Prodáno: 8
Registrace: 4.8.2018
Město: Praha 98
Stát: ČR

Zeměvíla

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Myšlenka na Zeměvílu se zrodila někdy v roce 2018... tři roky jsem se učila a zdokonalovala techniku, vylepšovala použité materiály, a na konci roku 2021 se rozhodla podělit o své výtvory.

Pro ženy, které hledají originální a jedinečné šperky podrhující jejich osobnost. 

Vítejte. 

 

VětevO Zeměvíle

Lásku ke korálkům mám odmala. Již před 10 lety jsem společně se svou maminkou vyráběla různé šperky a pro inspiraci jsem se chodila toulat sem, na Fler. Pak jsem se na pár let přesunula ke kreslení a korálky nechala ležet ve skříni.

Vyndat je mě napadlo kdysi cestou ze školy, když jsem na výrobky z korálkové výšivky narazila ve výloze malého designového obchůdku. Nic podobného jsem v Česku do té doby nepotkala a rozhodla se přijít výšivce na kloub. Trvalo tři roky, než jsem se naučila, jak technika funguje, jaké jsou její obrovské možnosti a jak vyšívat precizně, efektivně a s kvalitním výsledkem.

Tvořím ve vlnách. Jak množstvím, tak technikou. Nebaví mě stereotyp a proto ho u mě ani nenajdete. Je jen málo šperků, které tvořím ve větším množství a tak jsou téměř všechny, které tu nabízím, originály. 
Díky tomu také mám poměrně rozmanitou tvorbu. Od drhání přes tkaní po vyšívání. Lidé jsou jako mozaiky a tyhle střípky technik tvoří mou kreativní osobnost.

VětevO nošení broží

Brože už dávno nejsou výsadou jen šlechticů a elegantních dam v kostýmcích. Snad žádný šperk nemá tak rozmanité možnosti nošení jako brožky a i díky tomu se v posledních letech dostaly na přehlídková mola nejvýznamnějších módních značek a na červené koberce společenských událostí. Brož se nemusí nosit jen na hrudi. Co takhle dát ji na čepici, na košili místo motýlka, na kabelku místo ozdobné spony nebo třeba na stuhu do vlasů?

Balíčky posílám přes Zásilkovnu, Balíkovnu nebo Českou poštu pečlivě chráněné proti poškození.

Pokud jste z Prahy, můžeme se domluvit na osobním předání.

Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zeměvíla

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--