Profil uživatele
Zeny
Prodávající
Strakonice
Registrace: 22.3.2010

Hezký den všem,

níže je něco málo o mně a hlavně o výrobcích, které zde najdete:

Jsem absolventem oborů Klínopis na FF UK v Praze a Blízkovýchodní studia na FF ZČU v Plzni.

Klínové písmo bylo používáno k zápisu několika jazyků starověkého Předního východu, zejména akkadštiny, sumerštiny a chetitštiny. Kromě tohoto typu klínového písma ještě existovalo alfabetické klínové písmo užívané k zápisu ugaritštiny a další typ klínového písma k zápisu staré perštiny.

Mnou vyráběné hliněné tabulky jsou psány v akkadštině a sumerštině, časem připojím i nějaký chetitský text. Jedná se o opisy originálních dochovaných textů a textových rekonstrukcí (tj. textů rekonstruovaných z několika rozbitých tabulek se stejným textem). Texty píši ručně, tak, jak se psaly ve starověku. Kvůli trvanlivosti a odolnosti tabulky vypaluji ohněm v peci (ve starověké Mezopotámii se vypalovaly jen důležité texty - nedostatek dřeva; ostatní se vypalovaly pouze při vypalování měst :-), nebo až po nalezení v moderní době).

V mé nabídce naleznete také výrobky od mé přítelkyně Markéty - těžítka dekorovaná keltskými symboly a vymačkávanou keramiku.

Způsob dopravy
česká pošta, doporučený balík/cenný balík/cenné psaní, baleno do jemného papíru v kartonové krabici/krabičce vycpané papírem, aby nedošlo k poškození
Komentáře
Vložení komentáře: Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
 
Novinky
Žádné aktuální informace.
Zboží
Načítá se zboží ...
Oblíbení uživatelé
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím