Domů Profil prodejce Zewotanus
  • aktivní prodejce od r. 2016
    Reaguje na objednávky obvykle do 1 hodiny.
  • Klapý, ČR
  • 66 prodaných kusů
  • 100% kladných hodnocení
Hodnocení: (8) 100%
Nadšenci: 11
Aktivita: aktivní
Prodáno: 66
Registrace: 4.3.2016
Město: Klapý
Stát: ČR

Zewotanus

/ Prodávající
Novinky
977232
11.11.2021 Blíží se vánoce a tak ke každému kovářskému kurzu dávám kovaný poukaz, který může dát svým milovaným pod stromeček jako dárek, zcela zdarma.

Zdravím vás,

mé výrobky jsou tvořeny s láskou k práci. Snažím se co nejvíce využívat mou vlastní energii při práci rukama a po elektrických nástrojích sahám, jen v krajních případech. Tím se nemohu rovnat ostatním a jejich dokonalým výrobkům. Věřím však že i má práce má své kouzlo, protože co kus to originál.

V materiálech využívám především to co už použité bylo. Nechci naší planetu zaneřádit odpadama, takže počínaje materiálem potřebným k výrobě a konče balícím materiálem, se snažím používat již použité. Stejně tak nechám materiál k sobě promlouvat a často vznikne něco nového, až když vidím konkrétní materiál. Sháním materiály, které již nikdo nevyužije a já jim dokážu dát nový život.

Způsob dopravy
Posílám Českou poštou, ostatní lze domluvit. Možné je i osobní předání v případě že mám cestu kolem vás a nebo pokud si chcete přijet.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od Zewotanus

Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--