Domů Profil prodejce žirečka - materiál od kačky
  • Prodejce od r. 2011
  • Kolín 3, ČR
Hodnocení: nehodnocen
Nadšenci: 1
Aktivita: -
Registrace: 18.9.2011
Město: Kolín 3
Stát: ČR

žirečka - materiál od kačky

/ Prodávající
Novinky
Žádné aktuální informace.

Vítám všechny zájemce o levný materiál.

 

Tento materiál pochází z dílničky žirečka, kam jste také srdečně zváni.

Nashromáždila jsem při své tvorbě spoustu materiálu, který ale nejsem schopná všechen využít. Při svých začátcích jsem se snažila  mít od všeho kousek, takže se zde setkáte se zbožím zakoupeným jak v kamenných obchodech, tak i v internetových.

Na přesné ceny si za ty roky moc nepamatuju, takže z tohoto důvodu a také z toho, že jsou to přebytky, místy už jen zbytky, je Vám nyní nabízím za velmi nízké ceny.

Doufám, že si tu každý vybere ten "svůj" korálek, či komponent, kolikrát se mi samotné stalo, že mi chybělo jenom pár kousků a nechtěla jsem kupovat celé balení znovu. Výběr tu bude velký a hlavně různorodý, jenom mi to chvilku potrvá, než ho sem všechen vložím.

 Pokud si chcete něco objednat a zatím čekáte, než bude vloženo vše, není nic jednoduššího, než požádat o rezervaci a nákup odložit na později. O ukončení vkládání nového zboží Váz zde budu pak informovat. Nabízím také možnost objednání jiného množství, než které bude nabízeno, kdyby Vám chyběl opravdu jen ten jediný korálek, zašlu Vám tedy jen ten jediný, nemusíte si objednávat celké nabízené množství. Na všem se dohodneme,  ve všem Vám vyhovím k Vaší spokojenosti, stačí se domluvit vnitřní poštou.

Při objednání z obou mých profilů platíte jen jedno poštovné.

Způsob dopravy
Co nejdříve po Vaší úhradě, v bublinkové obálce, případně ještě zabalené v dalších bublinkách, podle druhu zboží. Českou poštou, doporučeně. Budu moc ráda, když mi po obdržení zásilky napíšete, zda Vám zboží došlo v pořádku , buď formou hodnocení, nebo vnitřní poštou. S potěšením obdržím informaci, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti. Pokud zakoupíte zboží z obou mých obchůdků, platíte samozřejmě jenom jedno poštovné.
Komentáře
Pro přístup k této funkci se prosím přihlaste nebo se nejprve zaregistrujte.
Blog
Žádný záznam v blogu.
Fler Boxy
Žádný veřejný FlerBox.
Fler kluby
Uživatel nevlastní žádný Fler klub.
Top nominace
Uživatel nevytvořil žádnou Top nominaci.
Fotogalerie
Žádná fotografie ve Fler fotogalerii.
Zboží

Další zboží od žirečka - materiál od kačky

Oblíbení uživatelé
Žádní oblíbení uživatelé.
Oznámit porušení pravidel tímto uživatelem.
Provozovatel jako správce osobních údajů zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Více informací. Souhlasím
Menu
--